Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Gaziosmanpaşa Karayolları Gençlik Merkezi Törenle Hizmete Açıldı

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ve Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta yapımı tamamlanan Gaziosmanpaşa Karayolları Gençlik Merkezi’ni törenle hizmete açtı.

Gençlik ve Spor Bakanı

Karayolları Mahallesi Gençlik Merkezinin açılışıyla spor vadisi kazandı.

 

Gaziosmanpaşa Karayolları Gençlik Merkezinin açılış törenine Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, AK Parti İstanbul Milletvekili Adem Yıldırım, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, Gaziosmanpaşa Kaymakamı İskender Yönden, AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir, Gaziosmanpaşa MHP İlçe Başkanı Korhan Çalışkan, belediye meclis üyesi adayları, Tek Rumeli TV. Atilla Baykal, İl ve İlçe Milli Eğitim müdürleri, teşkilat mensupları ve mahalle sakinleri katıldı.

 

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı ve Adayı Hasan Tahsin Usta “Gaziosmanpaşa Gençlik Merkezi’nin kapılarını Başkanımızla gençlerimize açtık. Kültür, sanat, spor, bilim alanında gençlerimiz için büyük bir fırsat kapısı olacak bu merkez, Gaziosmanpaşalı gençlerin yeni buluşma adresi olacak.Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Osman Aşkın Bak’ın katılımlarıyla gerçekleştirdiğimiz  Gaziosmanpaşa Karayolları Gençlik Merkezini bu soğuk havaya karşı gençlerimizin hizmetine açtık. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Gaziosmanpaşa Gençlik Merkezi Açılış Töreni’ne katılım sağlayan saygı değer bakanımız Osman Aşkın Bak ve yakın çalışma arkadaşlarına, başta Adem Yıldırım Milletvekilimize, İlçe Kaymakamımız İskender Yönden’e, saygı değer haziruna ve Gaziosmanpaşalı tüm komşularımıza teşekkür ediyorum.” Dedi.

 

Bakan Bak, Gaziosmanpaşa’ya kazandırılacak olan yeni spor tesisleri için Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta’ya yeniden ve tam destek verdi. Yeni spor tesisleri için başkanımızın yanındayız, destekçisiyiz. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sporun içinden geldiğini hatırlatarak, “İBB Başkanlığı döneminde ilk kez amatör spor kulüplerine malzeme dağıtan kendisidir. Çünkü kendisi de bu işin içerisinden gelen birisi. Çok sahalar yaptık, salonlar yapılıyor. Sporda devrim gibi bir süreç yaşanıyor. Son 22 yıldır dünyada spora en çok yatırım yapan, büyük stadyumlar, spor salonları, tesisler, yüzme havuzları, atletizm pistleri yapan bir iktidar var.” dedi.