Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Gaziosmanpaşa Danışma Meclisi Toplantısı 15 Mayıs Zaferinin Kutlaması Oldu

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe ” Öyle bir kazanacağız ki hiç kimse kaybetmeyecek” dedi.

AK Parti İstanbul İl

 AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen genişletilmiş İlçe Danışma Toplantısı Kültür Merkezi’nde yapıldı. İlçe Danışma Meclisi Toplantısına İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta ve yardımcıları ile başkanvekili İsmail Sezer,  önceki dönem ilçe başkanı Şahin Pirdal,  AK Parti İlçe Başkanı Fatih Aydemir ve yönetimi, Kadın Kolları başkan ve yönetimleri, gençlik kolları başkan ve yönetimleri, belediye meclis üyeleri, mahalle başkanları ve yönetimleri, çok sayıda partililer katıldı.

“CUMHURBAŞKANIMIZI ASLA YALNIZ BIRAKMAYACAĞIZ”

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir “20 yılı aşkın süredir aziz milletimizin hizmeti her daim öncelik olarak gören, bu doğrultuda gecesini gündüzüne takan canla başla çalışan, devletin bekası ve milletin huzuru için şer odakları ile mücadele eden Cumhurbaşkanımızın yol arkadaşıyız. Allah’a hamdolsun bizler Recep Tayyip Erdoğan’ın yol arkadaşlarıyız. Dün olduğu gibi bugün de sorumluluğumuzun bilincinde, çalışmalarımıza ara vermeden devam etmekteyiz. Yarınlarımızın teminatı olan çocuklarımız ve halkımızın refahı için ilçe teşkilatlarımız durmadan, yorulmadan, çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızın hanelerinde, esnaflarımızı dükkanlarında ziyaret edip AK davamızı anlatıyoruz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı bu zor yolculuğunda asla yalnız bırakmadık, bırakmayacağız. “

MİLLETİMİZ HAK ETTİĞİ HİZMETLERİ ALMAYA DEVAM EDECEK

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir sözlerini şöyle sürdürdü “Onun yükünü hafifletmek adına, 2023 seçimleri arifesinde kapı kapı, sokak sokak dolaşarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz. İnanıyoruz, bu seçim Cumhurbaşkanımızın bugüne dek kazandığı tüm seçimlerden çok farklı bir netice ile sonuçlanacak. Aziz milletimiz hak ettiği hizmetleri almaya devam edecektir. İlçemizde büyük bir değişim ve dönüşüm rüzgarı esiyor. Toplu konut projeleri, millet bahçesi, kapalı spor salonları, kentsel dönüşüm büyük bir hızla devam etmektedir. Bizim kahramanlarımız partimizin üyeleri sandık başkanlarımız bizim yüz milyon kardeşimiz. Kundaktaki bebelerini bırakarak kapı kapı çalışan hanımefendiler kahramanlarımız. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır.” Dedi.

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta “Cumhurbaşkanımızın açmış olduğu 1994’te başlattığı AK belediyecilik vizyonu hızla devam ediyor. 2004’teki pilot uygulaması İstanbul’da oldu ve büyükşehir belediye modeline geçildi. Aynı şekilde bayrağı düşürmeden devam ediyoruz. ”Bizler halka hizmet, hakka hizmet düsturu ile yola çıktık. Üçlü olsun güçlü olsun dedik. Rabbime hamdolsun ne zaman Ankara’ya gittiysek, boş dönmedik. Fevzi Çakmak ve Mevlana Mahallelerimizin yeni planları bu hafta imzalanıyor.Her zaman giderken bir şevkle gittik. Eksik olanları tamamlayalım istedik, merkezi hükümetimize bağlı olan ne kadar kurum varsa sizin sesi ve kulağı olduk. Elhamdülillah istemesini de bildik alıp gelmesini de bildik. 2022 yılı şantiye yılı olacak dedim. Sözümde de durdum. 2023 de aynı hızla devam edecek. Tüm mahallerde çalışmalarımız devam ediyor. Sabahın köründe kalkıp gece geç saatlere kadar çalışıyoruz. Ama olsun elhamdülillah günden güne şevkimiz artıyor. Yılmadan yorulmadan çalışıyoruz. Halkımız için çalışıyoruz. Doğum yapan annelere, özel bireylere özel araç tahsisi yaptık. Sonuç odaklı çalışıyoruz. Halkımız için hiçbir beklenti içinde olmadan gerekeni yapmaya çalışıyoruz. Ülkenin ikinci yüzyılı başlıyor ve Cumhurbaşkanımız “Bu yüzyıl Türkiye’nin yüzyılı olacak” dedi. Biz inandık çünkü liderimiz bugüne kadar ne dediyse yaptı. Bugün teşkilat olarak her zaman sahada oldunuz ve AK Parti’yi birinci parti çıkardınız. Ben sizlere inanıyorum, yine aynı başarıları yaşayacağız, bunu başaracağız. Cumhurbaşkanımız ‘bugüne kadar aldığımız oy oranının daha da üzerine çıkacağız’

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, 2023 seçimlerine kadar İstanbul’un her karışına ayak basmanın ve insanlara dokunmanın azmi ve gayreti içinde olacaklarını belirtti.

Kabaktepe, Gaziosmanpaşa Kültür Merkezi’nde düzenlenen AK Parti Gaziosmanpaşa Genişletilmiş İlçe Danışma Meclisi Toplantısı’nda konuştu. İstanbul’un 39 ilçesinde tüm teşkilat mensuplarıyla bir ara geldiklerini dile getiren Kabaktepe, “Yeniden büyüyen bir heyecanı gerçekleştirmek için hep beraber gayret ediyoruz. Teşkilatımız dört koldan çalışmalarını sürdürüyor. İstanbul’un 600’ü aşkın mahallesinde danışma meclislerimizi tamamladık. Mahalle başkanları danışma kampımızı gerçekleştirdik. Yine ilçe başkanlarımızın ve mahallerimizin kontrolüyle 39 ilçede AK noktalarımızla haftanın 4-5 günü İstanbul’un cadde ve sokaklarında tüm kardeşlerimizle buluşmaya çalışıyoruz” diye konuştu. Kabaktepe, İstanbul’da 100 bine yakın ev ziyareti gerçekleştirdiklerini aktararak, binlerce esnafla bir araya geldiklerini kaydetti.2023’de 39 ilçe meydanında ilçe yönetimleriyle çalışmalara başladıklarını dile getiren Kabaktepe, şöyle devam etti:” Reisimizin önüne, 2023’te 90 bin sandık görevlimizle, ‘Sandık tamam, İstanbul tamam.’ diyerek içtimaya çıkmaya hazırlanıyoruz. Terimiz soğumadan, İstanbul’un her karışına ayak basmanın, her insanımıza dokunmanın azmi ve gayreti içinde olacağız. Bu çalışmaların tamamında büyük gayret ve fedakarlık gösteren kademelere, milletvekillerine, belediye başkanlarına, İBB Meclis grubumuza ve Genel Başkan Yardımcımız Erkan Kandemir’e teşekkürlerimi sunuyorum. İstanbul, hizmet siyasetini, insana değer veren siyaseti özlemiş. İstanbul bizi yeniden bağrına basmak için gün saymaktadır.”Kabaktepe, AK Parti’nin bir gönül hareketi olduğunu dile getirerek, salonu dolduranların da bu hareketin ruhunu taşıdığını söyledi.Teşkilatı 2023 zaferi için koşmaya ve nefes nefese kalmaya davet eden Kabaktepe, “Bu davet, izzete, adalete, onurlu ve yaşanabilir bir dünyaya yapılan bir davettir. Bu davet Cumhurbaşkanımızı uykusuz bırakan, gece gündüz demeden mücadele ettiren bir davettir. Bu davet, Cumhurbaşkanımızın daha adil bir dünya sevdasına ortak olmaya yapılan bir davettir.” dedi.