Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Gaziosmanpaşa Belediyesi Sanat Akademisi Öğretmenleri Program Düzenledi

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, ilçede görev yapan öğretmenleri, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla düzenlenen gecede ağırladı.

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan

 Gaziosmanpaşa Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü ilçedeki yaklaşık bin öğretmenin katıldığı program ile kutladı. Programda, Gaziosmanpaşa’da öğretmenlik yapan Ali İnci ile kendisi gibi öğretmen eşi ve öğretmen kızına nostaljik radyo takdim edildi. Ayrıca çekilişle okullara çay makinesi, kahve makinesi ve nostaljik radyo hediyeleri verildi. Samimi bir ortama sahne olan gece, Gaziosmanpaşa Belediyesi Sanat Akademisi Öğretmenler Orkestrası’nın keyif dolu müzik dinletisiyle son buldu.

“TÜRKİYE YÜZYILI’NDA EĞİTİMİN GAZİOSMANPAŞA’DA PARLAYACAĞINA İNANIYORUM”

Programda öğretmenlere hitap eden Başkan Usta, “Kültürden sanata, spordan eğitime, her alanda sizlerin öncülüğünde ve desteğiyle bu şehrin değişen bir şehir olduğunu, iyi anılan bir şehir olduğunu görüyoruz. Biz, şehri yapısal anlamda dönüştürürken, sizlerin öncülüğünde zihinsel anlamda da bir dönüşüm sağlanmaktadır. Bunu önemseyen, katkı sunan, emek veren her bir öğretmenimize sizlerin huzurunda teşekkür ediyorum.  Bu vesile ile başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve tüm şehit öğretmenlerimizi rahmetle anıyorum. Çok kıymetli Kaymakamımıza, İlçe Milli Eğitim Müdürümüze, tüm okul müdürlerimize, öğretmenlerimize teşekkür etmek istiyorum. İyi ki varsınız. Türkiye Yüzyılı’nda eğitimin Gaziosmanpaşa’da parlayacağına inanıyorum. Hepinizin Öğretmenler Günü’nü tebrik ediyor, her birinize sağlık, mutluluk ve huzur diliyorum” dedi.