Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Gaziosmanpaşa Belediyesi, Amatör Futbol Kulüblerine Malzeme Desteğini Sürdürdü

Spora ve sporcuya destek olmayı sürdüren Gaziosmanpaşa Belediyesi, ilçedeki amatör futbol kulübüne toplamda 1 milyon lira değerinde spor malzemesi yardımında bulundu.

Spora ve sporcuya destek

 Gaziosmanpaşa Sedat Balkanlı Spor Tesisi’nde düzenlenen programa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta’nın yanı sıra amatör futbol kulübü yöneticileri ve sporcular katıldı. Programda, 21 amatör futbol kulübüne maç forması, antrenman eşofmanı, antrenman topları, sağlık çantası ve çok sayıda antrenman malzemesi verildi. Ayhan Öztürk’ün rap konseri ile konuk olduğu etkinlikte akrobatik bisiklet ve paten gösterileri de izleyenlere heyecan dolu anlar yaşattı.

 

“SPORUN HER DALINDA SİZLERE DESTEK OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

 

Malzeme dağıtım töreninde konuşan Belediye Başkanı Usta, “Siz şampiyonluklar getirdikçe, başarıya ulaştıkça, en kıymetli zamanlarınızı sporda geçirdikçe, biz de sporun her dalında sizlerle birlikte olmaya, şehrimize spor mekanları kazandırmaya ve sizlere destek olmaya devam edeceğiz. Her bir kulübümüzün gruplarında şampiyon olabilecek yetenekte sporcularıyla hedefe ulaşacağına inanıyoruz ve başarılarının devamını diliyoruz. Biz de belediyeler olarak elimizdeki bütün imkanlarla gerek Spor Müdürlüğümüzle gerekse Milli Eğitim Müdürlüğümüzle iş birliği yapmak suretiyle okullarda da bu yeteneklerinizin devam etmesi için sizlerin yanınızda olacağımızı belirtmek istiyoruz. Siz yeter ki spor yapmak ya da maç yapmak isteyin. 24 saat bütün alanlar sizin. Her birinizi tebrik ediyor, sizlere emek veren hocalarınıza ve kulüp yöneticilerinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” açıklamasında bulundu.