Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, Mustafa Uzun kardeşimizi ebediyete uğurladık

Şoförler Odası Başkanı ve Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Uzun Küçükköy Merkez Camii’nden ebediyete uğurlandı.

Şoförler Odası Başkanı ve

 “İnnâ lillâhi ve innâ ileyhi râciûn.” Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta “Gaziosmanpaşa Küçükköy Minibüs, Otomobil, Kamyonet ve Şoförler Esnaf Odası Başkanı Sayın Mustafa Uzun’u Küçükköy Merkez Camii’nde ebediyete uğurladık. Merhuma Allah’tan rahmet, değerli ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum. “

Şoförler Odası Başkanı ve Belediye Başkan Yardımcısı  Mustafa Uzun’un Küçükköy Merkez Camii’nde cenaze namzını Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir, Bakan Mehmet Sevigen, Milletvekili Recep Koral, Gaziosmanpaşa Belediye Başkan Vekili İsmail Sezer, AK Parti milletvekili aday adayı Cahit Altunay, Küçükköy Şoförler Odası Üyeleri, Gaziosmanpaşalılar ve aile efradı kıldı.

GAZİOSMANPAŞA KÜÇÜKKÖY MİNİBÜS OTOMOBİL KAMYON KAMYONET VE ŞOFÖRLER ESNAF ODASI BAŞKANI MUSTAFA UZUN HAKK’IN RAHMETİNE KAVUŞTU

 

 

Uzun yıllar Küçükköy Şoförler dernek başkanlığı yapan Mustafa Uzun’un vefatı Gaziosmanpaşalıları ve Küçükköylüleri üzdü. Cenaze namazı 29 Mart Çarşamba bugün Küçükköy Merkez Camii’inde kılınacak cenaze namazı sonrası Küçükköy Mezarlığına defnedilecek.

 

Malatya eşraflarından Mustafa Uzun oda başkanlığı yanında siyaset dünyasında da sevilen bir sima oldu. Mustafa Uzun Gaziosmanpaşa Belediye Başkan yardımcılığı ve belediye meclis üyeliği görevlerinde de bulundu.

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta “Geçmiş dönem İlçe Başkan Yardımcılığı ve İl Genel Meclis Üyeliği görevini üstlenen Gaziosmanpaşa Küçükköy Minibüs, Otomobil, Kamyonet ve Şoförler Esnaf Odası Başkanı Sayın Mustafa Uzun’un vefatını üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayım. Merhuma Allah’tan rahmet, değerli ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun inşallah.

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir AK Parti Kurucu Üyemiz Gaziosmanpaşa Eski İlçe Başkan Yardımcımız İstanbul İl Genel Meclisi Üyesi Küçükköy Şoförler Odası Başkanı Mustafa Uzun ağabeyimizin vefatını büyük üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayım. Kıymetli ağabeyime Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyorum.”

Gaziosmanpaşa Kaymakamı İskender Yönder “Gaziosmanpaşa Küçükköy Minibüs, Otomobil, Kamyonet ve Şoförler Esnaf Odası Başkanı Mustafa Uzun’un vefatından dolayı büyük bir üzüntü yaşamaktayız. Merhuma Allah’tan rahmet ve mağfiret, kederli ailesi ve sevenlerine sabır ve metanet diliyorum.”

 


i