Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Gaziosmanpaşa AK Parti’de meclis üyesi adayları için mülakat yapıldı

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanlığı, yerel seçimler öncesi belediye meclis üyesi adaylarını belirlemek için aday adaylarına yönelik tanışma ve kaynaşma toplantıları gerçekleştirdi.

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe

AK Parti’de adaylar için mülakatlar başladı

 

AK Parti’de belediye meclis üyelikleri için 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde listelerde yer alacak  adaylara yönelik mülakatları yürütecek komisyonlar çalışmaya başladı.

 

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanlığı’nda; 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler öncesi belediye meclis üyeliğine aday adayı olan 120 isme yönelik mülakatlar 05 Şubat Pazartesi günü AK Parti Gaziosmanpaşa ilçe başkanlığında yapıldı. AK Parti İstanbul İl Başkanlığı tarafından görevlendirilen Ahmet Kaan başkanlığındaki  3 isim, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı ve Adayı Hasan Tahsin Usta, İlçe Başkanı Fatih Aydemir, SKM Başkanı Eyüp Tuncer, Kadın Kolları Başkanı Zeynep Vurmaz Yiğit, Gençlik Kolları Başkanı Ferhat Gençler başkanlığındaki heyet tarafından yapılan mülakatta belediye meclis üyesi aday adayları ile gün boyu süren tanışma ve kaynaşma toplantıları yapıldı.