Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Erhan Erol, CHP’yi ortakları hortumladı

DEVA Partisi İstanbul İl Başkanlığı görevinden istifa eden Erhan Erol, DEVA, Gelecek ve Saadet Partisi’nin CHP’ye katkısının yüzde bir bile olmadığını söyledi.

DEVA Partisi İstanbul İl

 DEVA Partisi’nden istifa eden Erhan Erol: DEVA, Gelecek, DP  ve Saadet Partisi’nin CHP’ye katkısı yüzde bir bile değil!

 

Seçimlerin ardından DEVA Partisi İstanbul İl Başkanlığı görevinden istifa eden Erhan Erol, DEVA, Gelecek ve Saadet Partisi’nin CHP’ye katkısının yüzde bir bile olmadığını söyledi. Durumun tam aksi olduğunu belirten Erol, “Bu durum CHP’ye oy verecek insanların başka partilere oy vermesine neden oldu.” dedi.

 

DEVA Partisi İstanbul İl Başkanlığı görevinden istifa eden Erhan Erol, CHP’nin diğer partiler tarafından hortumlandığını söyledi.

 

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ardından DEVA Partisi İstanbul İl Başkanlığı görevinden istifa kararı alan Erhan Erol’dan dikkat çeken açıklamalar geldi.

 

Gazete Duvar’a konuşan Erol, DEVA Parti’sinin milletvekilliği uğruna Türkiye’yi kurban ettiğini söyledi.

 

‘CHP’ye katkıları yüzde 1 bile değil’

“AK Parti’den rahatsız olan, AK Parti’ye oy vermeyecek seçmen için alternatif olması lazımdı.” diyen Erol, “DEVA’nın, Gelecek’in ve SAADET’in dışarda olması en az 6-7 puan oy almasını sağlardı. Bugün bu iktidar olmazdı. Ben iddia ediyorum. Bütün bu partilerin CHP’ye katkısı yüzde 1 bile değil. Aksine, CHP’ye oy verecek insanların başka partilere oy vermesine neden oldu.” ifadelerini kullandı.

‘CHP çok büyük gol yedi’

CHP’nin hortumlandığını belirten Erol, “CHP mağdur edildi. Ali Bey çıkıp ‘Hakkımızla aldık’ diyor. Ne hakkı ya? CHP çok büyük bir gol yedi. Bunun da sorumlusu Kemal Bey’dir.” diye konuştu.