Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Eftekin ve Gürler ailelerinin mutlu günü

TEK RUMELİ TV spor yazarı Erol Eftekin’i mutlu görmek dostlarına da mutluluk verdi.

TEK RUMELİ TV spor

 

SONSUZ TEŞEKKÜRLER;

SAYGIDEĞER DOSTLAR VE ARKADAŞLAR.16 EYLÜL 2023 günü GOPARK

TEK RUMELİ TV spor yazarı Erol Eftekin “Tesislerinde Kızımız Esra ile oğlumuz isa’nın ömür boyu mutlu olacağı evlilik gününü hep birlikte yaşadık.

İnsan en mutlu olduğu anda ve en sıkıntılı anında etrafındaki dostları ile birlikte olunca zorlukları aşıyor, zorluklar kolaylaşıyor, insan tüm yorgunluklarını atmış oluyor.
Bizler EFTEKİN ve GÜRLER Aileleri olarak mutluluğumuzu siz dostlarımız, arkadaşlarımız ve akrabalarımızla paylaşırken, mutluluğumuza gölge düşecek her şeyden uzak kalmaya özen gösterdik.
Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan, kısa ve uzun yollardan gelerek bizlerin en güzel gününde yanımızda olan, dost, arkadaş ve akrabalar bizler için hep kıymetli oldu.
Anlamlı ve güzel günümüzde, bizleri yalnız bırakmayan isimleri bende olan makam sahibi olmayanda vardı, makam sahibi olanda vardı.
Her misafirimizi başımızın tacı olarak gördük, karşıladık ve ağırlamaya gayret ettik.
Yoğun kalabalıkta hata yapmış olabiliriz, bilmeden, istemeden ihmalkârlık yaptığımız hatalarda olabilir, bilmeden, elde olmayan nedenlerden dolayı hatamız oldu ise herkesten af diliyor, özür diliyoruz.
Uzak diyarlardan, yakın yerlerden gelen, bizlere manevi destek vermek için yanımızda olan her misafirimiz, bizlerin her anına destek veren insanlarımız, mesaj gönderen, telefon açanlar, Çiçek gönderenlerden bir kez daha Allah razı olsun.
Takdir edersiniz ki, bir güzelliği paylaşırken hata yapmamak gerekir.
TEŞEKKÜR başlıklı yazımda kimsenin kırılmaması arzu ettiğim için isim yazmamaya gayret ettim.
Tekrardan ifade edeyim, hatamız kusurumuz oldu ise affola.
Herkese her iki aile adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.