Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Duygu hastanesi iftarı

Duygu hastanesi yönetim kuru başkanı ve Gaziosmanpaşa belediye başkan vekili İsmail Sezer,Paşa Köşkü restorantta iftar yemeği verdi.

Duygu hastanesi yönetim kuru

Geleneksel olarak her sene Duygu hastanesinin tertip ettiği iftar yemeğine farklı meslek ve gruplardan davetliler katıldı.

İftar saati davete katılan ve çoğunluğun  birbirlerini yılda bir gören kişilerin bol sohbetine sahne oldu.

İftar vaktinin gelişi ve Ezanın okunmasıyla,Halil İbrahim sofrasındaki yiyecekler yenildi içecekler içildi.Yapılan iftar duası ve icra edilen Tasavvuf Musikisi eşliğinde bol bol sohbetler yapıldı ve fıkralar anlatıldı.

Duygu hastanesi yönetim kurulu başkanı ve Gaziosmanpaşa belediye başkan vekili İsmail Sezer davetlilere yaptığı nezaket ve hoş geldiniz konuşmasın da şunları ifade etti.”Duygu hastanesince düzenlenen geleneksel iftar yemeğimize katılarak bizleri onurlandırdınız. Katılımlarınız nedeniyle her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Hoş geldiniz ve bizleri memnun ettiniz.Afiyet olsun”dedi.

Duygu hastanesi geleneksel iftar yemeğine Gaziosmanpaşa Kaymakamı Ali Uslanmaz, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, meclis üyeleri,özel kalem müdürü Zekeriya Eroğlu,  AK PARTİ Gaziosmanpaşa ilçe başkanı Av.Şahin Pirdal ve yönetim kurulu üyeleri,Gaziosmanpaşaspor kulübü başkanı Seyit Ateş,Şafak hastaneler grup ve yönetim kurulu başkanı Saim Öztürk-Seçim Öztürk,Boğaz içi iş adamlar dernek başkanı Muzaffer Taşkın,Gaziosmanpaşa yazı işleri müdürü,İsmet Bey,tapu müdürü Mustafa Kılınç,Ali Osman Emrehan,İbrahim Yıldız,Şükrü Türkmen,İsmail Şatıroğlu,muhabirimizin katılımcılardan isimlerini tespit edemediği çok sayıda ünlü davetli katılım sağladı.

Duygu hastanesinin geleneksel iftar yemeği fotoğrafların çekilmesiyle sona erdi.