Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Dodurga’da zafer Cumhur İttifakı’nın

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çankırı’nın Orta ilçesine bağlı Dodurga beldesinde yapılan seçimi açık ara farkla kazanan AK Parti ve Cumhur İttifakı’nı tebrik etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, mesajında “Sonuçların beldemize hayırlı olmasını diliyorum. Tüm Dodurga halkına selam ve muhabbetlerimi iletiyorum.”dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,

 

Kanun gereği nüfusu 2 binin altına düşünce 2014 yılında köye dönüştürülen Çankırı’nın Dodurga beldesi açılan davayı kazandı. Belde statüsünü korumasına yönelik karar verilen Dodurga’da belediye başkanlığı seçimi yapıldı.

Seçimde, resmi olmayan sonuca göre belediye başkanlığını AK Parti’nin adayı Hasan Hüseyin Kaşıkçı kazandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan tebrik

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçimi açık ara farkla kazanan AK Parti ve Cumhur İttifakı’nı tebrik etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, mesajında “Çankırı’nın Orta ilçesine bağlı Dodurga beldesinde yapılan seçimleri açık ara farkla, %87,02 ile kazanan AK Partimizi ve Cumhur İttifakı’mızı tebrik ediyor, sonuçların beldemize hayırlı olmasını diliyorum. Tüm Dodurga halkına selam ve muhabbetlerimi iletiyorum.” dedi.

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta “Çankırı Dodurga Belde seçimlerini %87.02 oranında büyük bir farkla kazanan önceki dönem çalışma arkadaşımız Hasan Hüseyin Kaşıkçı’yı tebrik eder, yeni görevinde başarılar dilerim.”dedi.
Bizimkisi Gönül Belediyeciliği!

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih AydemirÇankırı Dodurga Belde Belediye Başkanlığı seçimlerini %87 gibi rekor bir oyla kazanan AK Parti’mizin ve Cumhur ittifakımızın adayı Hasan Hüseyin Kaşıkçı’yı tebrik ediyorum. Haziran 2023’te görüşmek üzere!” dedi.
Hasan Hüseyin Kaşıkcı, Çankırı, Orta, Dodurga Beldesi

“Dodurgamız İçin Bugün Çok Değerli Bir Gün Dodurgamız Hak Ettiği Yere Sizler Sayesinde Kavuştu. Bizlerde Sizlerin Verdiği Desteği Asla Karşılıksız Bırakmayacağız. Cumhur İttifakımızın Gücü İle Beldemiz Çağ Atlayacak. Yaptıklarımız Yapacaklarımızın Teminatı Niteliğindedir. Kazanan Dodurga Olmuştur. Hayırlı Uğurlu Olsun.”dedi.

Çankırı Dodurga Seçimleri:
AK Parti:955
Yeniden Refah 47
Deva 23
Adalet 23
Memleket 21
Saadet 17
TDP 14
Cumhur İttifakı Oyu: Yüzde 90,7