Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Denklik Torba Yasaya

Bilimci Vahdet Özkoçak “Elbette Hak için doğruları aktarmaya devam ettim.

Bilimci Vahdet Özkoçak "Elbette

 Derdi ile uyuyan, dermanı ile uyansın inşallah

Vahdet Özkoçak “YÖK ve birimleri olan (ÜAK-Denklik-Denetleme-Disiplin-Hukuk) alt alanlarda çalışan amir-memur ve meslektaşım Profesörler dahil olmak üzere kimse ile kişisel bir tanışıklığım da husumetim de yok. Olamaz da. Yaklaşık 15 yıldır binlerce dava açtık, onbinlerce dosya okuduk. Milyonları ilgilendiren kanun teklifleri verdik. Meslektaşlarımız da amir-memur da sıkı takip eder. Etmeliler de. Kendi nefsimize değil Devletimizin bekasına öncelik verdik. Ancak bazıları bu uyarıları, davaları ve eleştirileri şahsileştirdi. Sn

a dahi şikayet edildim. Sonuç? Elbette Hak için doğruları aktarmaya devam ettim. Kısık seslilerin sesi olmaya gayret ettim. Bu benim kaderim. Zalimlere, zulmedenlere, makamını kullanarak kişisel ihtirası sebebi ile yanlış iş yapanlara verdiğim rahatsızlıktan ötürü mutluluk duyuyorum. Gayret bizden takdir Allah’tan”

ToplumsalBeklentilerÇalıştayı raporumuzun ilk maddesi Akademisyenlerin sorunları oldu. İlk cümle de “akademik eş durumu ve akademik zam”. Kısaca hocam elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Bu bizim Ülkemize ve değerli meslektaşlarımıza karşı görevimiz.

Denklik Torbayasada Denklik Torbayasada Denklik Torbayasada Denklik Torbayasada Denklik Torbayasada Denklik Torbayasada