Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Cuma akşamı Mevlana Merkez Camii’nde kuran ziyafeti oldu

Farklı bölgelerde görev yapan din görevlileri Mevlana Merkez Camii’nde yatsı namazında birbirinden güzel sesleri ile Kur’an tilavetinde bulundu.

Farklı bölgelerde görev yapan

 27 Mayıs Perşembe yatsı namazı Mevlana Merkez Camii cemaati bülbül  seslerle  huşu ve huzur içerisinde bir yatsı namazını daha eda etti.

27 Mayıs Perşembe yatsı namazı öncesi ve sonrası Camii görevlileri ile birlikte başka yerlerde imam hatiplik, merkez vaizliği ve din eğitimi alan bir birinden güzel sesleriyle Mevlana Merkez Camii cemaatine Kur’an tilavetinde bulundu ve yatsı namazını eda etti.

 

27 Mayıs Perşembe yatsı namazı Mevlana Merkez Camii’nde görevi ifa eden din görevlileri Camii imam hatibi Hikmet Atav, Sarıyer Merkez Vaizi Nihat İlhan, Mevlana Merkez Camii müezzini Muhammed Ergün, İslami ilimler Fakültesi öğrencisi Ozan Aşık hoca efendiler yatsı namazına iştirak eden Camii cemaatinin gönlünde taht kurdu.

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş “Hafızlığın şükrü, onu unutmamak, hayatı onunla güzelleştirmek ve başka bir hafızın da yetişmesini sağlamaktır.”

 

Beden ölür, çürür, cana bakın siz.

Kim kiminle yürür, ona bakın siz.

Bırakın dönsün dönme dolaplar.

Haktan hakikatten yana bakın siz.