Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Çeştan ailesinin acı günü

Kanaat Önderi, Siyasetçi ve Belediye Meclis Üyesi Mustafa Çeştan Hakk’a yürüdü.

Kanaat Önderi, Siyasetçi ve

 Kanaat Önderi, Spor Adamı, Siyasetçi, Doğu ve Güneydoğu Konfederasyonu Genel Başkanı Seyit Ateş ”Her derde deva, yüzlerce hatırayı paylaştığım, 1984 yılından beri dostum, ağabeyim, kardeşim, ÇANKIRI ILGAZ’ın güzel insanı, sevgili ÇEŞTAN; Rabbine yürüdü…

Rahmetle sevgili MUSTAFA ÇEŞTAN….”

Serdar Kızıldağ “Mustafa Çeştan abimiz Hakk’ın rahmetine kavuştu. Duruşuyla, kişiliğiyle örnek bir insandı. Rabbim mekanını cennet eylesin.”

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir “Bir süredir tedavi gören, Kurucu Belediye Meclis Üyemiz Mustafa Çeştan abimiz hakkın rahmetine kavuşmuştur. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesi ve akrabalarına sabırlar diliyorum. Başımız sağ olsun.”

Bakan İsmail Ergüneş “Geçmişte birlikte görev yaptığımız güzel insan, gönül adamı Mustafa Çeştan ağabeyimizin vefat haberini büyük bir üzüntüyle öğrendim. Kendisine Allah’tan Rahmet kederli ailesine Cenab-ı Hak’tan sabr-ı cemil niyaz ederim.Dua ile…”

Milletvekili Yavuz Subaşı “İnna Lillahi ve inna ileyhi Raciun
Teşkilatlarımızın başı sağolsun
AK Parti Gaziosmanpaşa kuruluşunda beraber görev yaptığımız, Gaziosmanpaşa ve Sultangazi Meclis Üyelerimizden, dava ve yol arkadaşımız, Fenerbahçe Kongre Üyesi değerli ağabeyimiz, Mustafa Çeştan’ın vefat haberini büyük üzüntüyle öğrenmiş bulunuyorum.
Kendisinden çok şey öğrendiğimiz merhum Mustafa Çeştan ağabeyimize Cenab-ı Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar dilerim.”