Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Belediye Başkanı ve Adayı Usta, MHP ilçe teşkilatını ziyaret etti

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı ve adayı Hasan Tahsin Usta “ İttifak ortağımız MHP Gaziosmanpaşa teşkilat mensuplarımızla birlikte toplantı yaptık.” Dedi.

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı  ve adayı Hasan Tahsin Usta “İstanbul’umuza kaybettiği 5 yılı unutturarak, yeniden hizmete kavuşturacağız! İttifak ortağımız @MHP_GOP  İlçe Başkanlığı’nda birlikte hizmet etmeye gönül vermiş başkanım Korhan Çalışkan ve tüm teşkilata mensuplarına misafirperverliklerinden ötürü teşekkür ediyorum. Gaziosmanpaşa’ya birlikte yeni hizmet ve eserler vermeye devam edeceğiz. Bir şehrin dönüşümü için birlikte yeniden çalışmalarımızı sürdüreceğiz. “ dedi.

MHP Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Korhan Çalışkan “Bu akşam, Cumhur ittifakı Belediye Başkanımız ve Adayımız olan Hasan Tahsin Usta ‘ yı ağırladık. Değerli ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz. 31 Mart’ta Gaziosmanpaşa yeniden Cumhur diyecektir. 31 Mart’a kadar seçim çalışmalarımızın hızını arttırarak sürdüreceğiz. Genel Başkan Yardımcımız Sayın İzzet Ulvi Yönter ve değerli hocalarımız tarafından büyük Emeklerle hazırlanan “İnsanlığın Huzuru” kitabını Cumhur İttifakı Gaziosmanpaşa Belediye Başkanımız Sayın Hasan Tahsin Usta ‘ ya ilçe başkanımızda takdim ettim.” Dedi.

HASAN TAHSİN USTA KİMDİR?

Hasan Tahsin Usta, 1959 Trabzon doğumludur. 1985 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi’nden mezun oldu. Kentsel Dönüşüm üzerine Yüksek Lisans eğitimi aldı. Evli ve dört çocuk babasıdır. İstanbul Metro Projelerinde proje mühendisi olarak görev yaptı. Ulaşım, Trafik, Kentsel Dönüşüm, GİS, İmar ve Planlama ile yurt içi-yurt dışı teknolojik gelişmelerin ülkemize entegrasyon çalışmalarının yapılmakta olduğu özel şirkette yönetim kurulu başkanlığı yaptı.

1994 yılında Yerel Yönetimler Eğitimi aldı. 1994 – 1999 yılları arasında Gaziosmanpaşa Belediye Meclis Üyeliği ve İmar Komisyon Başkanlığı yaptı.1999 – 2003 yılları arasında İstanbul İl Genel Meclisi Bayındırlık Kom. Başkanlığı ve AK Parti Grup Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundu.