Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Belediye Başkanı ve Adayı Usta, 393 Eseri sizlerle başardık

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı ve adayı Hasan Tahsin Usta “ Gaziosmanpaşa’ya yeni hizmet ve eserler yapmaya devam edeceğiz.” Dedi.

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı

Ustalık dönemi başlıyor

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta,  3. Dönem yeniden aday olduktan sonra belediye personeline yaptığı konuşmasında “ Gaziosmanpaşa’ya birlikte yeni hizmet ve eserler vermeye devam edeceğiz. Bir şehrin dönüşümü için birlikte çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Geçirdiğimiz on yıllık süreçte emek ve destekleriniz için de ayrıca teşekkür ederim. Birlikte bu şehre daha çok hizmet ederek eserler kazandıracağız. Gönül belediyeciliğine Gaziosmanpaşalı komşularımız ile hazırız! Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle Gaziosmanpaşa Belediye Başkanlığı’na yeniden aday gösterildim. Ortak Sevdamız Gaziosmanpaşa’ya bir kez daha hizmet etmeyi sürdürmemizdir. İBB Adayımız Murat Kurum ile Gaziosmanpaşa daha çok hizmet alacak! Birlikte başaracağız.” Dedi.

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta sözlerini şöyle sürdürdü. “Kıymetli hemşerim, Cumhurbaşkanımız  Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleri ve sizlerin teveccühleriyle 31 Mart Yerel seçimlerinde yeniden Cumhur İttifakının Gaziosmanpaşa Belediye Başkan Adayı oldum.  El ele, gönül gönüle vererek, Gaziosmanpaşa’mızı  Türkiye Yüzyılında güçlü hedeflerine ulaştırmaya devam edeceğiz. “ dedi.

HASAN TAHSİN USTA KİMDİR?

Hasan Tahsin Usta, 1959 Trabzon doğumludur. 1985 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi’nden mezun oldu. Kentsel Dönüşüm üzerine Yüksek Lisans eğitimi aldı. Evli ve dört çocuk babasıdır. İstanbul Metro Projelerinde proje mühendisi olarak görev yaptı. Ulaşım, Trafik, Kentsel Dönüşüm, GİS, İmar ve Planlama ile yurt içi-yurt dışı teknolojik gelişmelerin ülkemize entegrasyon çalışmalarının yapılmakta olduğu özel şirkette yönetim kurulu başkanlığı yaptı.

1994 yılında Yerel Yönetimler Eğitimi aldı. 1994 – 1999 yılları arasında Gaziosmanpaşa Belediye Meclis Üyeliği ve İmar Komisyon Başkanlığı yaptı.1999 – 2003 yılları arasında İstanbul İl Genel Meclisi Bayındırlık Kom. Başkanlığı ve AK Parti Grup Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundu.