Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Belediye Başkanı Usta’lık Dönemi Başladı

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı ve Adayı Hasan Tahsin Usta “Türkiye Yüzyılına altın harflerle imzamızı atacağımız projelerimizi başlatıyoruz.” Dedi.

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı ve

Gaziosmanpaşa’ya yapılacak büyük projelerin  “Tanıtım Lansmanı” açıklandı

Gaziosmanpaşa’ya yapılacak Tanıtım Lansmanına AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Fatma Betül Sayan Kaya, Zafer Sırakaya,  Milletvekilleri  Süleyman Soylu,  Adem Yıldırım, Halit Yerebakan, Yavuz Subaşı, Recep Koral, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı ve Adayı Hasan Tahsin Usta, AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir, MHP Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Korhan Çalışkan, Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta’nın  eşi  Nezihe Usta, AK Parti 4 kademe teşkilat mensupları, AK Parti’nin kuruluşundan günümüze görev alan dava mensupları, belediye meclis üyesi adayları, basın mensupları ile Gaziosmanpaşalılar katıldı. Katılımın yüksek olduğu toplantı saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Kuran’ı Kerim Tilaveti ile program başladı.

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, yeni dönem projelerini açıkladı.  ‘Türkiye Yüzyılında 100 Proje’ lansmanı’nda, gerçekleştirilen ve yapılması planlanan projeler tanıtıldı.

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı ve Adayı Hasan Tahsin Usta “Coşkumuzu anlatmaya fotoğraflarda yetmez! Büyük bir coşku ve heyecanla gerçekleştirdiğimiz Proje Tanıtım Lansman programımıza katılım sağlayarak, enerjileriyle bizlere destek olan haziruna, emeği geçen teknik kadrolara, Gaziosmanpaşalı tüm komşularıma teşekkürlerimi sunuyorum. Sizlerin teveccühü ile Türkiye Yüzyılına altın harflerle imzamızı hep birlikte atacağız. Büyüyen zaferler ile çok şükür bugün buradayız. Hep birlikte bu kutlu yolda yürüyoruz. Allah hepinizden razı olsun. Hepimiz hatırlarız. Bu ülkenin geçmişinde Kürt kökenli kardeşlerimiz, Alevi canlarımız, inançlı, dindar dava arkadaşlarımız, her zaman ayrımcılık görmedi mi? İkinci sınıf insan muamelesine tabi tutulmadı mı? Bir lider çıktı. Sayın Cumhurbaşkanımız bunların hepsini yerle bir etti. Ayrımcılığı tamamen ortadan kaldırdı. Çok şükür bugün Türkiye özgür ve en ileri düzeyde bir demokrasi ülkesi haline gelmedi mi? Ben de 10 yıl önce bu sorumlulukla bu yola çıkarken bir hayalim vardı. Belediye Başkanı olmak elbette bu hayalin ta kendisi değildi. Ama belediye başkanı olduğum zaman bir şehir inşa etmeliyim ki, hayalim o şehirde deprem korkusu olmadan, huzurla komşularımın uyuduğu güvenli evlere sahip olmak ve bir büyük değişimi gerçekleştirerek bu şehri yaşanabilir ve güvenli inşa etmekti. Türkiye’nin yerinde en büyük kentsel dönüşümünü Gaziosmanpaşa’da sizlerin destekleriyle birlikte gerçekleştirdik ve devam ettiriyoruz. Şehri baştan başa değiştirdik. Biz komşuları değiştirmedik ama konutları değiştirdik. Konutları yeniledik ama henüz yolculuğumuz devam ediyor. Daha çok yapacak işlerimiz var. İBB adayımız Murat Kurum başkanımızla Gaziosmanpaşa’ya hizmet daha çok gelecek. Birlikte 5 yıl sizlere hizmet edebilmemiz için desteklerinizi istiyoruz. 393 eseri geçtiğimiz on yılda Gaziosmanpaşalılara kazandırdık. Eser ve hizmetleri  Gaziosmanpaşa ve Gaziosmanpaşalılar için yapıyoruz. Eser ve hizmetlerimiz desteklerinizle devam ediyor ve sürecek.“ dedi.

 

İstanbul Milletvekili Adem Yıldırım “Türkiye Yüzyılında Gaziosmanpaşa için 100 yeni proje tanıtım programımızı coşku ve heyecanla gerçekleştirdik. 31 Mart’ta

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı ve Adayı Hasan Tahsin Usta  başkanımızın liderliğinde Gaziosmanpaşa’da Usta,  dönemi başlayacak! İstanbul’un sorunu: Deprem, deprem, deprem ve Ekrem, Ekrem, Ekrem” dedi.
AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Fatma Betül Sayan Kaya “Gaziosmanpaşa Belediye Başkan Adayımız Hasan Tahsin Usta’nın Türkiye Yüzyılında “100 Proje” Lansman Programına, Bakanımız Sn. Süleyman Soylu ve Genel Başkan Yardımcımız Sn. Zafer Sarıkaya ile birlikte katıldık.”