Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkanlar Usta ve Aydemir’in katılımlarıyla Kandil Özel Programı Mevlana’da yapıldı

AK Parti Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “İslam aleminde rahmeti ve bereketi bol olan Regaip Kandilinizi kutlarım.” Dedi.

AK Parti Mevlana Mahalle

 AK Parti Mevlana Mahalle Teşkilatı haftalık olağan toplantısını gerçekleştirdi.

Toplantıya Mevlana Mahalle Teşkilat Başkanı Yusuf Polat, AK Parti İlçe Başkanı Fatih Aydemir, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, SKM Başkanı Eyüp Tuncer, belediye meclis üyeleri, ilçe yöneticileri, geçmiş dönem iletişim başkanı ve parti hatibi Mekin Saldıran, Halil Miroğlu, Gaziosmanpaşa Belediyesi Meclis Üyesi İsmail Selalmaz, Mevlana mahalle  yönetim kurulu üyeleri ile Mevlana Gençlik Kolları ve Kadın Kolları başkanları ile sandık kurulları katıldı.

2024 seçimleri için “Yeniden İstanbul” İBB Başkan Adayı  Murat Kurum” ile seçim çalışmaları başladı. Regaip Kandilini Mevlanalılarla,  idrak ettik

AK Parti Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “ Toplantımız hayırlara vesile olsun. AK Parti İlçe Başkanı Fatih Aydemir, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, SKM Başkanı Eyüp Tuncer, belediye meclis üyeleri, ilçe yöneticileri, geçmiş dönem iletişim başkanı ve parti hatibi Mekin Saldıran, Gaziosmanpaşa Belediyesi Meclis Üyesi İsmail Selalmaz, Mevlana mahalle  yönetim kurulu üyeleri ile bu mübarek gün ve gecede toplantımızı İslam aleminde rahmeti ve bereketi bol olarak kabul edilen üç ayların başlangıcını simgeleyen Regaip Kandilini Mevlana Merkez Camii’nde hep birlikte icra ettik. Program sonrası Mevlana Teşkilat toplantımızı gerçekleştirdik. Bizleri bir kez daha Regaip Gecesi’ne kavuşturan, rahmet, bereket ve mağfiret iklimi bol olan üç aylara ulaştıran Yüce Allah’a hamd ve niyaz ederim. Katılımları dolayısıyla başkanlarımıza ve teşkilat kademesindeki tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim.” Dedi.