Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkanlar, Özçelik ailesine taziye ziyaretinde bulundu

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir ” Merhum Mehmet Özçelik ailesine taziye ziyaretinde bulunduk.” dedi.

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe
AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir “Önceki Dönem İlçe Başkan Yardımcımız Belediye Meclis Üyesi Adayımız Erdoğan Yıldırım Özçelik’e hakkın rahmetine kavuşan Kıymetli Babası Mehmet Özçelik için Belediye Başkanımız Hasan Tahsin Usta ve MHP ilçe Başkanı Korhan Çalışkan ile birlikte Gaziosmanpaşa Erzurumlular Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinde taziye ziyaretinde bulunduk. Mekanı Cennet Makam-ı Ali Olsun.”
AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir sözlerini şöyle sürdürdü “Hane ziyaretleri öncesi Bağlarbaşı büromuzu ziyaret ederek, Mahalle teşkilatlarımız ile saha çalışmalarımız hakkında istişarelerde bulunduk. Adım adım, sokak sokak çalınmadık kapı bırakmayacağız.
Bağımsızlığımızın sembolü İstiklal Marşımızın kabulünün 103. yılında Milli şairimiz #MehmetAkifErsoy’u ve istiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını rahmetle ve minnetle anıyorum.
Belediye Başkanımız adayımız Hasan Tahsin Usta ile birlikte Karadeniz Mahallesi Paşaçayırı Cami’sinde eda ettiğimiz ilk Teravi Namazı sonrası teşkilatımızın açtığı standta vatandaşlarımıza imsakiye dağıttık. Sonrasında camii cemaatimizle bir araya geldik.
Başta Gaziosmanpaşalı hemşehrilerimiz olmak üzere aziz milletimizin ve tüm islam aleminin, başı rahmet, ortası mağfiret sonu cehennem azabından kurtuluş olan mübarek Ramazan-ı Şerifini tebrik eder, Cenab-ı Allahtan, bizleri birlik ve beraberlik içinde Ramazan Bayramına kavuşturmasını niyaz ediyorum.”