Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Yusuf Polat, zulme uğrayanın kim olduğuna bakmadan sahipleniriz

AK Parti Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “Mevlana Teşkilatı Divan Toplantımıza Katılım Sağlayan Herkese Teşekkür Ederim.” Dedi.

AK Parti Mevlana Mahalle

 AK Parti Mevlana Mahalle Teşkilatı haftalık olağan toplantısını gerçekleştirdi.

Toplantıya Mevlana Mahalle Teşkilat Başkanı Yusuf Polat, AK Parti Gaziosmanpaşa ilçe yönetim kurulu üyesi Halil Miroğlu, Gaziosmanpaşa Belediyesi Meclis Üyesi İsmail Selalmaz, Mevlana mahalle  yönetim kurulu üyeleri ile Mevlana Gençlik Kolları ve Kadın Kolları başkanları katıldı.

2024 seçimleri için “Yeniden İstanbul” programıyla seçim çalışmaları başladı.

AK Parti Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “ Toplantımız hayırlara vesile olsun. Yerel seçimler şimdi sıradan bir seçim mi sizin için? Yerel seçimler var olma, yok olma mücadelesidir. Mevlana’ya, Gaziosmanpaşa’ya ve İstanbul’a hizmetlerin daha çok gelmesi için yeniden İstanbul diyoruz. Bir bütün, yekvücut olarak tekrar var olma mücadelesidir. Bugünün de bir ruhu var. 14 Mayıs ve 28 Mayıs seçimlerinden sonra Mevlana Divan Kurulu toplantımız gösterdi ki Gaziosmanpaşa ve İstanbul zaferleri yakındır.  O Büyük ve güçlü Türkiye iddiası ile yola çıkmış kadrolar olarak bugün bu sorumluluk hep söylediğimiz gibi yalnızca milletimize, memleketimize hizmet için yapılır. Bizler Mevlana teşkilat mensupları olarak bu duygu ve düşünce ile çalışıyoruz.  Günün ruhu hala baki olsa da o gün elde ettiğimiz o büyük zaferin ardından bugün daha da güçlüyüz.  14 Mayıs ve 28 Mayıs da yapılan seçimlerden ders aldık. Muhalefet darmadağın olmuş. Çünkü zulme uğrayanın kim olduğuna bakılmaz bizde. Geçmişine, kimliğine, kimlerden olduğuna bakılmaz. Gazzeli kardeşlerimizin yanındayız.  Aslolan onun zulme uğramasıdır ve ona uzatılan yardım elidir. Bizi biz yapan, bizi millet yapan ve bu vatanı, bu toprakları bize bırakan ecdadımızın emanetine sahip çıkma bilinciyle biz bugün buralardayız. Biz herhangi bir seçim için değil, sadece oy almak için değil, sadece bir yönetim mekanizmasının başına geçip de orayı yönetmek için değil, kişisel birtakım çıkarlar için değil, kariyerimizdeki planlamalarımızı gerçekleştirmek için değil, daha çok mevki, daha çok makam, daha çok alkış için değil az önce söylediğim bu dünyanın içine düştüğü durumdan, yalnızca Türkiye’miz ile sınırlı kalmayan ve önceden ‘mazlum coğrafya’ olarak tarif ettiğimiz ama bugün o çemberi ‘tüm insanlık için’ diye genişletebileceğimiz alanda güvenli liman, bir dünya  için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Hem ziyaretlerimize ve hem de toplantımıza katılımlarınız için teşekkür ederim.” Dedi.