Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Yusuf Polat, yüz yılın seçimi

Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “Yüz yılın seçimi olacak önümüzdeki Haziran genel seçimi istikrarın , eser ve hizmetlerin devamı olacak. ” dedi.

Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf

 AK Parti Mevlana Mahalle Teşkilatı haftalık olağan toplantısını yaptı.

Toplantıya Mevlana Mahalle Teşkilat Başkanı Yusuf Polat, AK Parti Gaziosmanpaşa ilçe başkan yardımcıları İsmail İsmailoğlu ile   Ayşe Kudret, sorumlu ilçe yöneticisi Halil Miroğlu, Mevlana mahalle  yönetim kurulu üyeleri ile Mevlana Gençlik Kolları ve Kadın Kolları başkanları katıldı.
Mevlana Mahalle Başkan Yusuf Polat  “AK Parti’nin 20 yıllık başarısı milleti ile beraber olmasından kaynaklanıyor.Toplantımız hayırlara vesile olsun. Üye kayıt çalışmalarımız sürüyor. Yüz yılın seçimi geldi. 28 Haziran 1923 tarihinde 2. dönem milletvekillerini belirlemek için yapılmış Türkiye’nin ilk genel seçimleridir. Bugün Haziran 2023’de yapılacak önemli bir seçime gidiyoruz. İmzalanan “23 Temmuz 1923 tarihli Lozan Antlaşmasına ” uymayan Yunanistan kendilerine masada verilen haklarını kaybede bilir. Yüz yılın seçimi olacak önümüzdeki Haziran genel seçimi istikrarın devamı, eser ve hizmetlerin devamı, hak ve batılın seçimi olacak! Önümüzde yapılacak İstanbul Ticaret Odası seçimlerine üye arkadaşlarımızı oy vermeye davet ediyorum. Katılımlarınız için teşekkür ederim.