Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Yusuf Polat, yeter söz milletindir

Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “14 Mayıs 1950’de de olduğu gibi ‘yeter söz milletindir’ diyerek sandıktan ezici bir zaferle çıkacağız.” dedi.

Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf

 AK Parti Mevlana Mahalle Teşkilatı haftalık olağan toplantısını yaptı.

Toplantıya Mevlana Mahalle Teşkilat Başkanı Yusuf Polat,  AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Halil Miroğlu, Gaziosmanpaşa Belediye Meclis Üyesi İsmail Selalmaz, Mevlana mahalle  yönetim kurulu üyeleri ile Mevlana Gençlik Kolları ve Kadın Kolları başkanları katıldı.

En büyük istişareyi de milletimizle yapıyoruz. Yeni zaferler yakındır

Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “Önümüzde çok önemli bir seçim var. Teşkilatlarımızın tüm hazırlığı buna yönelik.Hiç bir seçim kolay olmadı. Her seçime büyük bir mücadele ile azimle, gayretle hazırlandık, girdik. Allah’a şükür her seçimde de sandıktan zaferle çıkmayı başardık.  AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe’nin, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanımız Hasan Tahsin Usta’nın ve AK Parti Gaziosmanpaşa ilçe Başkanı Fatih Aydemir’in selamlarını Mevlana Mahalle sakinlerine ulaştırmaya devam ediyoruz. Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Rahmetli Menderes 14 Mayıs 1950’de ‘yeter söz milletindir’ diyerek sandıktan ezici bir zaferle çıkmıştı. Milletimiz 73 yıl sonra bir kez daha aynı gün 6’lı masa diyerek karşımıza çıkan bu darbe şakşakçılarına ‘yeter’ diyecektir.” Mevlana Mahalemizde ziyaretlerimiz sürüyor.  Durmak Yok Yola Devam. 2023 seçimleri  ülkemizin ve milletimizin kaderi  bakımından gerçek anlamda bir yol ayrımı olacak. Mevlana’da sokak sokak,kapı kapı dolaşıyoruz ve çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hak geldi batıl zail oldu. Zafer her zaman inananlarındır. Bizim birliğimiz ülkemizi böldürmemek, kazanımlarımızı sekteye uğratmamak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Mevlana Mahalle toplantımız hayırlara vesile olsun. Katılımlarınız için teşekkür ederim. Bir olalım iri olalım ve hep birlikte Türkiye olalım!”dedi.