Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Yusuf Polat, vatanımızı bölemeyecekler

Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “ Millet İttifakı: dış güçler, iş birlikçileri ve terör destekçileriyle vatanımızı bölmek istiyor.” dedi.

Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf

 AK Parti Mevlana Mahalle Teşkilatı haftalık olağan toplantısını yaptı.

Toplantıya Mevlana Mahalle Teşkilat Başkanı Yusuf Polat, AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Ayşe Kayran, Gaziosmanpaşa belediye meclis üyesi İsmail Selalmaz, Mevlana mahalle  yönetim kurulu üyeleri ile Mevlana Gençlik Kolları ve Kadın Kolları başkanları katıldı.

Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “Bu muhalefet, teröristlerle kol kola hareket ediyor. Bu millet vatanı böldürmez.Terörün dini, dili, ırkı yok. 7’li masa iyice dağıttı. Partimiz İstanbul’da riskli konutunu dönüştürmek isteyen vatandaşlarımıza, dönüşüm bedelinin yarısını hibe olarak veriyor, kalan yarısına da çok uygun şartlarda borçlanma imkanı getiriyoruz. Kemal Kılıçdaroğlu, Londra’daki tefecilerden 300 milyar dolar getirecekmiş. Eroin, esrar kaçakçılarının paralarını buraya getireceklermiş. Teröristbaşı Öcalan’ı çıkaracakmış. Bu ülke, terör devleti değildir. Mavi Vatan’ın bekçisi TCG Anadoluyu dolaşıyor. İHA’ları, SİHA’ları, AKINCI’yı, Kızılelma’yı yaptık. Yaparsa AK Parti yapar. 14 Mayıs’ta zafer Cumhur İttifakının olacak. Karadeniz gazının sevincini tüm milletle paylaşmak için vatandaşların tamamına bir ay ve bir yıl süreyle bu imkan verildi.  Ev kadınlarımızın emekliliğine, priminin üçte birini ödeyerek destek vereceğiz.   Gençlerimizin eğitiminden istihdamına, iş kurmasından evlenmesine, hayata başlarken attığı her adımda yanında olacağız. AK Parti kazanınca herkes kazanacak! Hiç kimse kaybetmeyecek!Mevlana Mahalle toplantımız hayırlara vesile olsun. Katılımlarınız  ve önerileriniz için teşekkür ederim.” Dedi.