Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Yusuf Polat, Türkiye siyasi tarihinin en önemli seçimlerinden birini yaptı

AK Parti Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “14 ve 28 Mayıs seçimlerini okuyamayan muhalefete 2024 yılı seçiminde milletimiz yeni hatırlatmada bulunacak.” Dedi.

AK Parti Mevlana Mahalle

 AK Parti Mevlana Mahalle Teşkilatı haftalık olağan toplantısını yaptı.

 

Toplantıya Mevlana Mahalle Teşkilat Başkanı Yusuf Polat, AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Ayşe Kayran, Halil Miroğlu, Gaziosmanpaşa belediye meclis üyesi İsmail Selalmaz, Mevlana mahalle  yönetim kurulu üyeleri ile Mevlana Gençlik Kolları ve Kadın Kolları başkanları katıldı.

 

2024 seçimleri için “Yeniden İstanbul” programıyla seçim çalışmalarına başlıyoruz.

 

AK Parti Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat  “Toplantımız hayırlara vesile olsun. Türkiye Cumhuriyeti 100’üncü yıl çalışmaları başladı. 14 Mayıs ve 28 Mayıs  seçimleri cumhur ittifakının zaferi ile sonuçlandı. AK Parti ilçe başkanlığımızın pandemi nedeniyle ertelen eğitim semineri Afyonkarahisar’da yapıldı. Emeği geçenlere teşekkür ederim. Mevlana mahallemizden de katılım sağladık. Muhalif medya ve sosyal medyadaki troller, 14 ve 28 Mayıs seçimlerinde yaşadıkları bu hayal kırıklığını ve travmayı uzun süre atlatamayacak. Karadeniz ve Akdeniz’deki enerji kaynaklarını Batı’ya peşkeş çekme planları suya düştü. Yerli savunma sanayiine darbe vurmayı planlayanlar bir kez daha hayal kırıklığına uğradı. Suriye’nin kuzeyinde korsan devlet kurmayacaklar. 24 yılında yani önümüzdeki yıl  yapılacak yerel seçimler için AK Parti’de büyük bir çalışma başladı. Ekonomideki durum, deprem, pandemi, savaş devam ediyor.  Yine kazandık. Bu zafer, geçmiş zaferlerden daha önemli. Demokraside bir seçim dönemi bitti ve sandıkta son kararı millet verdi. Önümüze bakacağız. Mevlana’da esnaf ve ev ziyaretlerimiz kaldığı yerden başladı. Bu defa tarihi bir başarının yeni adresi 24 yılı belediye seçimleri olacak! Milletimiz ülkemizi bölüp parçalamak isteyenlere 14 ve 28 Mayıs’ta büyük, sert ve etkili bir ikaz verdi. Durmak yok yola devam! Katılımlarınız için teşekkür ederim.” Dedi.