Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Yusuf Polat, Türkiye Şehitlerini Uğurluyor

Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “İlk Evim, Arsam” ve “İlk İş Yerim” kampanyasının başvuruları devam ediyor.” dedi.

Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf

 Cumhurbaşkanı Erdoğan maden ocağında incelemelerde bulunuyor
Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün meydana gelen patlama sonucu 40 işçinin hayatını kaybettiği Türkiye Taşkömürü Kurumu Amasra Müessesesi’ne ait maden ocağında incelemelerde bulunuyor.

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta “Bartın Amasra’daki maden ocağı patlamasında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Patlamadan etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, en kısa zamanda ailelerine sağ salim kavuşmalarını diliyorum. Rabbim, ülkemizi ve milletimizi afetlerden korusun.” dedi.

Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat Bartın’ın Amasra ilçesindeki maden faciasında hayatını kaybeden şehitlerin tamamına ulaşıldı. Maalesef sayı 41 oldu. Milletçe acımız büyük. Şehitlerin hepsine Allah’tan rahmet, acılı ailelerine baş sağlığı diliyorum. Bir daha bu tür acıların yaşanmaması dileği ile…”

Amasra’da patlama yaşanan maden ocağındaki arama kurtarma çalışmaları sürüyor
Türkiye Taşkömürü Kurumu Amasra Müessesesinde meydana gelen patlamada 40 kişi hayatını kaybetti, arama kurtarma çalışmaları sürüyor.

AK Parti Mevlana Mahalle Teşkilatı haftalık olağan toplantısını yaptı.

Toplantıya Mevlana Mahalle Teşkilat Başkanı Yusuf Polat, AK Parti Gaziosmanpaşa  sorumlu ilçe yöneticisi Halil Miroğlu, meclis üyeleri İsmail Selalmaz, Bülent Tepe,  Mevlana mahalle  yönetim kurulu üyeleri ile Mevlana Gençlik Kolları ve Kadın Kolları başkanları katıldı.
Mevlana Mahalle Başkan Yusuf Polat  “AK Parti’nin 20 yıllık başarısı milleti ile beraber olmasından kaynaklanıyor.Toplantımız hayırlara vesile olsun. Yüz yılın seçimi geldi.Cumhurbaşkanımız, reisimizin ziyaretleri neticesinde  Kazakistan’la ticaret, savunma sanayi, enerji, ulaştırma, ağırlıklı olarak tarım, hayvancılık, eğitim, güvenlik ve kültür alanlarında iş birliğimiz daha da artırıldı. “İlk Evim İlk İş Yerim” kampanyası kapsamında, 10 Ekim’de başvuruları başlayan 1 milyon altyapılı arsa ve ilk etapta verilecek 28 ildeki 10 bin iş yerini içeren “İlk Evim Arsa” ve “İlk İş Yerim” kampanyasının başvuruları devam ediyor. Milletimize hayırlı olsun. Yaparsa yine AK Parti yapar. Mevlana teşkilatı İstanbullular gibi 14 Ekim Cuma Zeytinburnu’nda olacak. Mevlana teşkilatı olarak okul ziyaretlerimizi tamaladık. Yeni üye kazandır çalışmalarımız sürüyor. Esnaflarımızla iç içe olmaya devam ediyoruz. “dedi.