Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Yusuf Polat, tüm seçimler önemli! Birlik Vakti Geldi

Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “Tüm seçimler önemli ama 2023 seçimleri daha önemli” dedi.

Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf

 AK Parti Mevlana Mahalle Teşkilatı haftalık olağan toplantısını yaptı.

Toplantıya Mevlana Mahalle Teşkilat Başkanı Yusuf Polat, AK Parti Gaziosmanpa ilçe yönetim kurulu üyesi  Süleyman Ersal , Mevlana mahalle  yönetim kurulu üyeleri ile Mevlana Gençlik Kolları ve Kadın Kolları başkanları katıldı.

Elektriği kesildi diye Kılıçdaroğlu tarafından ziyaret edilmişti. Gerçek ortaya çıktı. Bunların işi gücü kumpas, şantaj,yalan algı.

Mevlana Mahalle Başkan Yusuf Polat “AK Parti’nin 20 yıllık başarısı milleti ile beraber olmasından kaynaklanıyor. AK Parti Mevlana teşkilatı olarak Gaziosmanpaşa Meydanında nöbetimizi tam ve eksiksiz yerine getirdik. Katılımcılara teşekkür ederim.  Terör artık ülkemizin birinci sorunu değil. Birinci sorunumuz; enflasyon var, hayat pahalığı var, zorluklarımız var, bunların farkındayız, dünyada yalnız değiliz. Bütün ülkelerin pandemiden dolayı ayarı bozuldu, çivisi çıktı. Pandemide, üretim yapılamadı, hizmet üretilemedi, tedarik zinciri kayboldu. Şimdi muazzam bir talep ve yetersiz arz var. Bunun neden olduğu bir hayat pahalılığı oldu. Ama bütün bunların üstesinden gelecek bir siyasi irade AK Parti var. Liderimiz, genel başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve ekibi olarak bizler, bugüne kadar birçok badireden ülkemizi çıkarttığımız gibi bu badireden de elhamdülillah çıkartacağız. 2023 seçimleri çok önemli kardeşlerim bütün Türkiye düşmanları bir olmuş saldırıyor. Her yolu denediler. Şimdide ekonomiyle saldırıyorlar. İyi düşünmemiz lazım ve oyuna gelmeden birlik olmalıyız. Başka Türkiye yok. BU SESE KULAK VERİN. BirlikVaktiGeldi . Yaparsa yine AK Parti yapar. Katılımlarınız için teşekkür ederim.”dedi.