Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Yusuf Polat, nice yıllara AK Parti

Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “14 Ağustos 2001’de hangi heyecanla yola çıktıysak bugün de aynı heyecanı yüreğimizde taşıyoruz. ” dedi.

Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf

 AK Parti Mevlana Mahalle Teşkilatı haftalık olağan toplantısını yaptı.

Toplantıya Mevlana Mahalle Teşkilat Başkanı Yusuf Polat, AK Parti Gaziosmanpa ilçe yönetim kurulu üyesi  Süleyman Ersal , Gaziosmanpaşa Belediye Meclis Üyesi Bülent Tepe, Mevlana mahalle  yönetim kurulu üyeleri ile Mevlana Gençlik Kolları ve Kadın Kolları başkanları katıldı.
Mevlana Mahalle Başkan Yusuf Polat “AK Parti’nin 20 yıllık başarısı milleti ile beraber olmasından kaynaklanıyor.Toplantımız hayırlara vesile olsun. AK Parti Mevlana teşkilatı olarak Gaziosmanpaşa Meydanında AK-Nöbet 18 Ağustos Perşembe yarın biz de olacak. Partimizin kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında, 81 ilde kurulan “ak noktalarda” ikram yapılacak, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın kaleme aldığı mektubu vatandaşlara ileteceğiz.Cumhurbaşkanı Erdoğan: 14 Ağustos 2001’de hangi heyecanla yola çıktıysak bugün de aynı heyecanı yüreğimizde taşıyoruz. Gönülleri fethetmek, kalpleri kazanmak için aynı kararlılıkla yolumuzda yürüyoruz. Türkiye’ye hizmet davamızdan asla geri adım atmadık, atmayacağız. Nice yıllara AK Parti.  Yaparsa yine AK Parti yapar. Katılımlarınız için teşekkür ederim.”dedi.