Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Yusuf Polat, Murat Kurum İstanbul Fermanını açıkladı

AK Parti Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “Başkan Murat Kurum ve İstanbul sevdalıları AK Kadrolar İstanbul’a yapılacak projeleri açıkladı.” Dedi.

AK Parti Mevlana Mahalle

AK Parti Mevlana Mahalle Teşkilatı haftalık olağan toplantısını gerçekleştirdi.

Toplantıya Mevlana Mahalle Teşkilat Başkanı Yusuf Polat, AK Parti Gaziosmanpaşa ilçe yönetim kurulu üyesi Halil Miroğlu, Mevlana mahalle  yönetim kurulu üyeleri ile Mevlana Gençlik Kolları ve Kadın Kolları başkanları ile sandık kurulları katıldı.

2024 seçimleri için “Yeniden İstanbul” programıyla seçim çalışmaları başladı.

AK Parti Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “ Toplantımız hayırlara vesile olsun. Bugün tarihi bir gün oldu. Haliç Kongre Merkezinde Cumhur İttifakı İBB Başkan Adayımız Murat Kurum İstanbullulara  kurtuluş fermanını açıkladı. Biz herhangi bir seçim için değil, sadece oy almak için değil, sadece bir yönetim mekanizmasının başına geçip de orayı yönetmek için değil, kişisel birtakım çıkarlar için değil, kariyerimizdeki planlamalarımızı gerçekleştirmek için değil, daha çok mevki, daha çok makam, daha çok alkış için değil milletin bekası için çalışıyoruz ve bu gayretimizi sürdüreceğiz.  Ziyaretlerimiz sürüyor. Bizler Gaziosmanpaşa’da ve İstanbul’da  zafere odaklı çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve buna da inanıyoruz. Astronotumuz Gezer Avcı’nın bu tarihi misyonu başarıyla gerçekleştirmesi için heyecanla beklemeye devam edeceğiz. İsrail zulmü ve Filistinlilere soykırımı acımasızca devam ediyor. İsrail ordusu, Gazze Şeridi’ne saldırılarını sınır boyunca çeşitli noktalarda konuşlu obüslerle karadan, savaş uçakları ve helikopterlerle de havadan sürdürüyor. Bir millet katlediliyor ve dünya sessiz. İstanbul vaatlerle yönetilmez. Ak Parti kadroları İstanbul sevdalısı ve yönetimine yeniden talip oldu. Hem ziyaretlerimize ve hem de toplantımıza katılımlarınız için teşekkür ederim.” Dedi.

 

Polat sözlerini şöyle sürdürdü! AK Parti’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Kurum seçim vaatleri ve projelerini açıkladı. “‘İstanbul Vizyonu’ ihmal edilmiş bu şehrin kötü gidişatını sonlandıracak duruştur.” ifadelerini kullanan Kurum, İstanbul vizyonunun en çok halkın vizyonu olduğunu vurguladı. Kurum, kentin iki yakasına iki tünel yapacaklarını dile getirdi. Depremin bir milli güvenlik sorunu olduğunun altını çizen Kurum, “İstanbul’da tek riskli yapı kalmayıncaya kadar çalışacağız.” ifadelerini kullandı. Her mahalleye 7/24 kreş hizmeti vereceklerini de duyuran İBB Başkan Adayı, yeni evlenecek çiftlere beyaz eşya yardımı ve öğrencilere ulaşımda indirim ile doğalgaz yardımı yapacaklarının müjdesini verdi.