Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Yusuf Polat, muhalefet seçim yaklaştıkca partimize iftiralarını artırdı

Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat ” Muhalefet millete hizmet söylemleri yerine hükümete ve cumhur ittifakına iftira atmaya devam ediyor.” dedi.

Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf

 AK Parti Mevlana Mahalle Teşkilatı haftalık olağan toplantısını yaptı.

Toplantıya Mevlana Mahalle Teşkilat Başkanı Yusuf Polat, AK Parti Gaziosmanpaşa ilçe başkan yardımcısı Sinan Pamuk , sorumlu ilçe yöneticisi Abdulkerim Terkin, Mevlana mahalle  yönetim kurulu üyeleri ile Mevlana Gençlik Kolları ve Kadın Kolları başkanları katıldı.


Mevlana Mahalle Başkan Yusuf Polat  akifhaber’e şu açıklamalarda bulundu  “AK Parti’nin 20 yıllık başarısı milleti ile beraber olmasından kaynaklanıyor.Toplantımız hayırlara vesile olsun. Üye kayıt çalışmalarımız sürüyor. Bundan böyle  AK Nokta çalışmaları mahallelerde başladı. Muhalefetin partimize ve cumhur ittifakına iftira, karalama ve algı operasyonları devam ediyor.Bu yıkım siyasetinin adı yalan terörüdür. Millet İttifakı ‘yalan siyaseti’ni 2023 seçimleri öncesi strateji olarak belirledi. Özellikle Gezi olayından önce canlı yayın araçlarını konumlandırmak için yer ayarlayan medyanın konumu da seçim yaklaştıkça yıkıcı faliyetleri  yine görülüyor. Beraber hareket eden bu medya kuruluşlarının hakikatin peşinde olmadıkları, operasyonel fonksiyon üstlendikleri açık ortadayken bu yalan siyasetini koordineli ve bilinçli bir şekilde yürüttükleri çok açık. Bu yaptıkları çok sıkıntılı ve milletin hayrına değil. Çok tehlikeli bir strateji izliyorlar. Türkiye’yi yalan siyaseti ile kutuplaştırmaya çalıştıklarını görüyoruz. Bu yaptıklarına muhalefet falan denilemez. Kesinlikle artık bu yalanlar ile ilgili bir hukuki düzenleme olmalı. Yalanın hukuki zeminde bir yaptırımı olmalı. Millet İttifakı siyaset üretemiyor. Siyaset kısırlığı yaşıyorlar. Yalan, iftira, çarpıtma ve algılardan medet umuyorlar. “dedi.