Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Yusuf Polat, millete hizmet için yola çıkmış kadroları temsil ediyoruz

AK Parti Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “31 Mart, geçmiş dönemlerin tekrarı olduğu kadar yeni bir dönemin başlangıcı olacak” dedi.

AK Parti Mevlana Mahalle

 AK Parti Mevlana Mahalle Teşkilatı haftalık olağan toplantısını Başkan Yusuf Polat başkanlığında gerçekleştirdi.

Toplantıya Mevlana Mahalle Teşkilat Başkanı Yusuf Polat, AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Ayşe Kayran, Halil Miroğlu, Gaziosmanpaşa belediye meclis üyesi İsmail Selalmaz, Mevlana mahalle  yönetim kurulu üyeleri ile Mevlana Gençlik Kolları ve Kadın Kolları başkanları katıldı.

2024 seçimleri için “Yeniden İstanbul” programıyla seçim çalışmaları başladı.

AK Parti Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “Mevlana toplantımız hayırlara vesile olsun. AK Parti henüz 22 yaşında! Doğrular için hep işbaşında! AK Parti 21 yılı boyunca bu ülkenin her karış toprağını bereketlendirecek eser ve hizmetlere imza atmış, hayatına dokunmadık ve refahını artırmadık tek bir fert bırakmamıştır. İstanbul beş yıl muhalefet belediyelerden hizmet alamadı. Biz, millete hizmet için yola çıkmış kadroları temsil ediyoruz. 31 Mart, geçmiş dönemlerin tekrarı olduğu kadar yeni bir dönemin başlangıcı olacak. Bu yeni dönemde bembeyaz bir sayfa açılacak. Bu bembeyaz sayfada vatandaşlarımızın derdine kulak verecek, derdine derman olacak ve daha ötesi vizyoner bir başarı elde edecek çalışmalara ihtiyaç var. Başkanlarımız  ve yönetimimizle  sık sık bir araya geldiğimizde bunları oturup konuşuyoruz. Mahallemizde vefat edenler için komşularımıza taziye ziyaretleri gerçekleştirdik. Belediyemizin mahallemize yaptığı hizmet ve eserler için komşularımız memnuniyetlerini bildirdi. ” Dedi.