Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Yusuf Polat, Mevlanalı esnaflarımızı ziyaret ettik

AK Parti Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “Her Cumartesi-Pazar Saat 14:00’da Mevlana’da büyük buluşma başlıyor.” Dedi.

AK Parti Mevlana Mahalle

AK Parti Mevlana Mahalle Teşkilatı haftalık olağan toplantısını gerçekleştirdi.

Toplantıya Mevlana Mahalle Teşkilat Başkanı Yusuf Polat, Gaziosmanpaşa belediyesi meclis üyesi  adayı Naciye Yıldız, Mevlana mahalle  yönetim kurulu üyeleri ile Mevlana Gençlik Kolları ve Kadın Kolları başkanları ile sandık kurulları katıldı.

2024 seçimleri için “Yeniden İstanbul” programıyla seçim çalışmaları başladı. BİDAHA Gaziosmanpaşa ve YENİDEN İstanbul

AK Parti Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “ Toplantımız hayırlara vesile olsun. Ziyaretlerimiz sürüyor. Afişlerimizi asmaya devam ediyoruz. Bugün Başkanımız  Fatih Aydemir ile Mevlanalı komşularımız esnaflarımızı ziyaret ettik. Bizler Gaziosmanpaşa’da ve İstanbul’da  zafere odaklı çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve buna da inanıyoruz. Her Pazar Saat 14:00’da Mevlana’da büyük buluşma başlıyor. Esnaf ve haneleri ziyaret ediyoruz. İsrail ordusu, Gazze Şeridi’ne saldırılarını sınır boyunca çeşitli noktalarda konuşlu obüslerle karadan, savaş uçakları ve helikopterlerle de havadan sürdürüyor. Bir millet katlediliyor ve dünya sessiz. İstanbul vaatlerle yönetilmez. AK Parti kadroları İstanbul sevdalısı ve yönetimine yeniden talip oldu. Hem ziyaretlerimize ve hem de toplantımıza katılımlarınız için teşekkür ederim.” Dedi.