Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Yusuf Polat, Mevlanalı esnaflarımıza ve komşularımıza ziyaretlerimiz sürecek

AK Parti Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “Her Cumartesi ve Pazar Saat 14:00’da Mevlana’da büyük buluşma yapılıyor.” Dedi.

AK Parti Mevlana Mahalle

AK Parti Mevlana Mahalle Teşkilatı haftalık olağan toplantısını gerçekleştirdi.

 

Toplantıya Mevlana Mahalle Teşkilat Başkanı Yusuf Polat, AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe yönetim kurulu üyesi Halil Miroğlu, Gaziosmanpaşa belediyesi meclis üyesi ve adayları   İsmail Selalmaz, Naciye Yıldız, Mevlana mahalle  yönetim kurulu üyeleri ile Mevlana Gençlik Kolları ve Kadın Kolları başkanları ile sandık kurulları katıldı.

 

2024 seçimleri için “Yeniden İstanbul” programıyla seçim çalışmaları başladı. BİDAHA Gaziosmanpaşa ve YENİDEN İstanbul

 

AK Parti Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “Mevlana Mahallemizde  esnaf ziyaretini meclis üyesi adaylarımız  ve teşkilat mensuplarımızın katılımlarıyla gerçekleştirdik. Toplantımız hayırlara vesile olsun. Ziyaretlerimiz sürüyor. Ramazan sürecinde aralıksız devam edecek. Afişlerimizi asmaya devam ediyoruz. Bizler Gaziosmanpaşa’da ve İstanbul’da  zafere odaklı çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve buna da inanıyoruz. Her Pazar ve cumartesi  Saat 14:00’da Mevlana’da büyük buluşma başlıyor. Esnaf ve haneleri ziyaret ediyoruz. Filistin’de soykırım sürüyor.  İsrail ordusu, Gazze Şeridi’ne saldırılarını sınır boyunca çeşitli noktalarda konuşlu obüslerle karadan, savaş uçakları ve helikopterlerle de havadan sürdürüyor. Bir millet katlediliyor ve dünya sessiz. İstanbul vaatlerle yönetilmez. AK Parti kadroları İstanbul sevdalısı ve yönetimine yeniden talip oldu. Hem ziyaretlerimize ve hem de toplantımıza katılımlarınız için teşekkür ederim.” Dedi.