Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Yusuf Polat, Mevlana’da eğitim veren okullarımızı ziyaret ettik

AK Parti Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “2023-2024 Eğitim Öğretim yılı münasebetiyle Mevlana’da hizmet veren okullarımızı ziyaret ettik.” Dedi.

AK Parti Mevlana Mahalle

 AK Kadrolar Mevlana’daki okulları ziyaret etti
 

AK Parti Mevlana Mahalle Teşkilatı haftalık olağan toplantısını Başkan Yusuf Polat başkanlığında gerçekleştirdi.
 

Toplantıya Mevlana Mahalle Teşkilat Başkanı Yusuf Polat, AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkan Yardımcısı Mekin Saldıran, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Ayşe Kayran, Halil Miroğlu, Gaziosmanpaşa belediye meclis üyesi İsmail Selalmaz, Mevlana mahalle  yönetim kurulu üyeleri ile Mevlana Gençlik Kolları ve Kadın Kolları başkanları katıldı.
 

2024 seçimleri için “Yeniden İstanbul” programıyla seçim çalışmaları başladı.

 

AK Parti Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “ Toplantımız hayırlara vesile olsun. Mevlana Mahallemizde eğitim veren Mevlana Anadolu Lisesi Müdürü Mustafa Erbaş, Togder Müdürü Mehmet Sönmez, Ömer Hallaç Özel Eğitim Müdürü İlkay Gül, Gazikent İlkokul Müdürü Engin Uzunoğlu, Şehit Servet Asmaz İmam Hatip Lisesi Müdürü Ali İnci, ve Mevlana Mahalle Muhtarı Zekin Eşgünoğlu’nu makamlarında  AK Parti heyeti ile birlikte 10.10 Ekim Salı dün AK Parti İlçe Başkan Yardımcımız Mekin Saldıran, Gaziosmanpaşa Belediye Meclis Üyemiz İsmail Selalmaz ve Mevlana Teşkilatı yönetim kurulu arkadaşlarımla birlikte 2023-2024 Eğitim Öğretim yılının başlaması vesilesiyle Mevlana Mahallemizde hizmet veren okul müdürlerimizi, idareci, öğretmen ve sevgili çocuklarımızı ziyaret ederek, hayırlı olsun temennisinde bulunduk. Ziyaretimiz esnasında eğitimcilerimizin Mevlana Mahallemizle ve ilçemiz ile ilgili öneri ve taleplerini alarak sorunlarının çözümü için ilgili birimlerimize  ilettik. Eğitimcilerimizin göstermiş oldukları misafirperverlikten dolayı kendilerine ayrı ayrı teşekkür ediyor, yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını diliyorum. Okul ziyaretlerimizin tamamlanmasıyla ekip olarak Mevlana Mahalle Muhtarlığımızı ziyaret ederek Muhtar Zeki Eşgünoğlu ve ihtiyar heyetine mahallemize verdikleri katkı ve hizmetleri için teşekkür ederek günün anlam özelliği için kendilerine kalem hediye ettik. Hem ziyaretlerimize ve hemde toplantımıza katılımlarınız için teşekkür ederim.” Dedi.

Başkan Yusuf Polat, Mevlana Mahallemize ve Mevlanalılara hizmet eden herkese teşekkür ederim https://www.akifhaber.com/…/baskan-yusuf-polat,-mevlana…