Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Yusuf Polat, Mevlana teşkilatı Eyüpsultan’da

Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve İstanbul teşkilatları 22 Temmuz cuma namazını Eyüp Sultan Camisi’nde kılacak. ” dedi.

Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf

 AK Parti Mevlana Mahalle Teşkilatı haftalık olağan toplantısını yaptı.

Toplantıya Mevlana Mahalle Teşkilat Başkanı Yusuf Polat, AK Parti Gaziosmanpa ilçe yönetim kurulu üyesi Süleyman Ersal,   Mevlana mahalle  yönetim kurulu üyeleri ile Mevlana Gençlik Kolları ve Kadın Kolları başkanları katıldı.
Mevlana Mahalle Başkan Yusuf Polat “Cumhurbaşkanımız  Recep Tayyip Erdoğan, 22 Temmuz cuma namazını Eyüp Sultan Camisi’nde kılacak. Mevlana teşkilatı olarak orada olacağız. AK Parti’nin 20 yıllık başarısı milleti ile beraber olmasından kaynaklanıyor. Cumhurbaşkanımız Erdoğan Kabine Toplantısı sonrası KYK borç faizlerinin silinmesi yönünde alınan kararı açıkladı. KYK’dan kredi alan öğrenciler sadece anaparayı geri ödeyecekler. Muhalefet  insanlarımızı kutuplaştırıyor. Onların gündeminde yıkım var, engellemek var, takoz olmak var. Onların gündeminde çoğunluğun sesini kısmak var, insanlarımızı kutuplaştırmak var. Onların gündeminde ötekileştirme var, milletimizin değerlerini aşağılamak var.  Muhalefetin Türkiye’nin bekası, esenliği, refahı gibi bir derdi olmadığını görüyoruz. Millete verdikleri sözlerin hiçbirini hayata geçiremediler. AK Parti ve Cumhur İttifakı olarak 2023’te sandıkta halkımızın nezdinde yeniden güven tazeleyerek millete hizmet yolculuğumuzu devam ettireceğiz. Mevlana teşkilatı çalışmalarına devam ediyor. Katılımlarınız için teşekkür ederim. ” dedi.