Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Yusuf Polat, Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım

AK Parti Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “Yalan, algı ve iftira attıkları AK Partili belediyelerin eserleri kurban payı gibi bölüşülerek iş birliği yaptıklarıyla paylaşılıyor.” Dedi.

AK Parti Mevlana Mahalle

Haber Sorumlu Müdür Mehmet Toprak (İstanbul)

AK Parti Mevlana Mahalle Teşkilatı haftalık olağan toplantısını gerçekleştirdi.

Başkan Yusuf Polat “AK Parti belediyeleri milletimize eser verdi ve hizmet etti.”

Toplantıya Mevlana Mahalle Teşkilat Başkanı Yusuf Polat, Mevlana mahalle  yönetim kurulu üyeleri, Mevlana Gençlik Kolları ve Kadın Kolları başkanları katıldı.

AK Parti Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat sözlerini şöyle sürdürdü “AK Parti belediyeciliğinin yokluğunu  seçmenler kısa sürede gördü. Daha yeni 31 Mart mahalli idareler seçimlerinde meydanlarda bol keseden millete vaat dağıtanlar şimdiler de miras dağıtımında bulunuyor. İşbirlikçi partilere diyet ödüyorlar. Bundan 3 ay önce seçim meydanlarında olmadık sözler verenler bugün verdikleri sözleri tutmak yerine sadece miting yapıyor, iş birliği partililere destek çıkıyor. Vaatler unutulmuş. Yalan, algı ve iftira attıkları AK Partili belediyelerin  eserleri kurban payı gibi bölüşülerek paylaşıma geçilmiş. Hala ipe un seriyor, milleti oyalamanın yollarını arıyor. Liyakat, adalet, hak, hukuk diyerek ahkam kesenlerin bugün unutkanlık içerisinde oldukları görülüyor. Millet zamanı gelince sözünü söyler. AK Partili küskünlerin davası ile bütünleşme zamanı geldi. 31 Mart Yerel seçimleri geride kaldı. Cumhurbaşkanımız  Dünya Lideri Recep Tayyip Erdoğan son sözü söyledi. “Biz bitti demeden bu iş burada bitmez. Türkiye’nin artık tehditlerle ve sinsi oyunlarla hizaya getirilemeyecek bir ülke olmadığını er yada geç onlar da öğrenecek. “dedi.

 

AK Parti Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat sözlerini şöyle sürdürdü “Barış, kardeşlik ve bereketini tüm benliğimizle hissedip yaşamanın huzuruyla bir bayrama daha kavuşmaya mutluluğunu yaşamaya sayılı günler kaldı. Bayramlar, birlik ve dirliğimize hizmet eden özel günlerdir. Millet olarak bayramların getirdiği kardeşlik, barış ve huzur ortamının değerini kavrayarak iyiye ve güzele yönelmeli; hayatımıza hoşgörüyü egemen kılarak, her türlü dargınlık ve kırgınlıkları bir tarafa bırakıp kucaklaşa bilmeliyiz. Mevlana teşkilat kademelerimizin ve Mevlanalıların Kurban Bayramını en içten dileklerimle tebrik eder, sağlık ve mutluluklar temenni ederim.” Açıklamalarında bulundu.