Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Yusuf Polat, Kurban Bayramımız Mübarek Olsun

AK Parti Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “Mart 2024 zaferimizin zirvesi olacak!.” Dedi.

AK Parti Mevlana Mahalle

 AK Parti Mevlana Mahalle Teşkilatı haftalık olağan toplantısını Başkan Yusuf Polat başkanlığında gerçekleştirdi.

 

Toplantıya Mevlana Mahalle Teşkilat Başkanı Yusuf Polat, AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Ayşe Kayran, Halil Miroğlu, Gaziosmanpaşa belediye meclis üyesi İsmail Selalmaz, Mevlana mahalle  yönetim kurulu üyeleri ile Mevlana Gençlik Kolları ve Kadın Kolları başkanları katıldı.

2024 seçimleri için “Yeniden İstanbul” programıyla seçim çalışmaları başladı.

 

AK Parti Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat  “Kurban Bayramımız Mübarek Olsun. Toplantımız hayırlara vesile olsun. Türkiye Cumhuriyeti 100’üncü yıl çalışmaları başladı. 14 Mayıs ve 28 Mayıs  seçimleri cumhur ittifakının zaferi ile sonuçlandı. Bizim için tek gündem seçim. 2024’teki yerel seçimlere çok güçlü bir şekilde hazırlanmamız lazım. Muhalefetin birbirine düştüğü bir dönemde İstanbul için umutluyuz. İstanbul ve Ankara, belediye meclislerinde çoğunlukta olduğumuz yerler ve başkanlarda bizim olacak! Demek ki çok çalışırsak buralar alınabilir. Mevlana’da esnaf ve ev ziyaretlerimiz kaldığı yerden devam ediyor. Bu defa tarihi bir başarının yeni adresi Mart 2024 yılı belediye seçimleri olacak! Milletimiz ülkemizi bölüp parçalamak isteyenlere 14 ve 28 Mayıs’ta uyarı verdi. Durmak yok yola devam! Katılımlarınız için teşekkür ederim.” Dedi.

 

14-28  Mayıs’ta gerçekleşen seçim sonuçları Mevlana Mahalle Teşkilat raporu

Meclis seçiminin Cumhur İttifakı’nın zaferiyle sonuçlanması ve Cumhurbaşkanı seçiminde de açık ara bir farkın ortaya çıkması; Türk Milletinin istikrarın sürmesi isteğidir.

Bu seçimin tarihi bir seçim olduğu, bir kader seçimi olduğu hep söylenip dururdu. O gün(ler) geldi seçim yapıldı ve bütün olumsuzluklarına rağmen AK Parti  yine birinci parti oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan kazandı. Muhalefet kaybetti. Yargı hiç bir dönem olmadığı kadar tarafsızlığını ve bağımsızlığını yitirdi. Diyenler kaybetti. Anayasa Mahkemesi, Yargıtay’ın HDP’ye ödenen Hazine yardımına tedbiren bloke konulması talebine ilişkin karar verilmesine yer olmadığına hükmetti. Muhalefet hep diyordu ya! Tek adam yönetimi: Olmadığı ortaya çıktı.

14-28 Mayıs seçimlerinin kazanma nedeni:  Kovit, deprem, ekonomi, kiralar ve tüm olumsuzlara rağmen; Türk Milleti’nin terör devleti kurulacağına karşı duruşu zafer getirdi.

Her seçim yeni söylemlerle başlar. 14-28 Mayıs seçimlerini kazanan söylem  “Ülkene sahip çık. Terör devleti kurulacak!” Her seçim için tutmaya bilir.

AK Parti  teşkilatları şu hususlara dikkat etmeli:

Önceki dönemlerde AK Parti teşkilat kademeleri ile belediye meclisinde görev aldıktan sonra ayrılan parti mensubu  yani nöbet değişiminde bulunanlar var ya! Bu partili arkadaşlar çok alıngan ve çok duyarlı tutum içerisinde olurlar. Kendilerinin aranmasını, göreve davet edilmesini, sorumluluk verilmesini beklerler! Yoksa küserler! Küstürmemek doğru olanıdır.

AK Parti yöneticileri görevlere gelecek partililerde arkadaş, hemşeri, üst düzey partilinin adamı, okul arkadaşım, zengin ve  fakir gibi nedenlerle değil de partiye en çok hizmet eden, en liyakat sahibi oldukları için görev verilmelidir. Partililer asla küstürülmemelidir. Kar topu gibi büyür de büyür! Bir topluluğu yok edebilir.

Her seçim döneminin sloganları vardır.

Mart 2024 seçimlerinin en öncelikli söylemleri  hayat pahalılığından uzaklaşmaktır. Seçimlere 3 ay kala kötü niyetli esnaf, tüccar gruplarına fırsat vermemek için fiyatların dondurulması şarttır. Gençlik için belirli bölümlere sınavsız üniversite hayalini getirmek. Her ilçeye TOPRAK MAHSULLERİ alım-satım müdürlüğü açmak suretiyle üretimi artırmak fiyatları sabitleme yoluna gidilmeli! Bu projeler gerçekleşince kentten köylere göç başlayacak ve kentlerde devletin konut açığı yükü azalacaktır.