Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Yusuf Polat, İstanbul vaatlerle yönetilemedi

AK Parti Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “Başkan Murat Kurum ve İstanbul sevdalıları AK Kadrolar yeniden İstanbul diyerek yola çıktık.” Dedi.

AK Parti Mevlana Mahalle

 AK Parti Mevlana Mahalle Teşkilatı haftalık olağan toplantısını gerçekleştirdi.

Toplantıya Mevlana Mahalle Teşkilat Başkanı Yusuf Polat, AK Parti Gaziosmanpaşa ilçe yönetim kurulu üyesi Halil Miroğlu, Mevlana mahalle  yönetim kurulu üyeleri ile Mevlana Gençlik Kolları ve Kadın Kolları başkanları ile sandık kurulları katıldı.

2024 seçimleri için “Yeniden İstanbul” programıyla seçim çalışmaları başladı.  

AK Parti Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “ Toplantımız hayırlara vesile olsun. Biz herhangi bir seçim için değil, sadece oy almak için değil, sadece bir yönetim mekanizmasının başına geçip de orayı yönetmek için değil, kişisel birtakım çıkarlar için değil, kariyerimizdeki planlamalarımızı gerçekleştirmek için değil, daha çok mevki, daha çok makam, daha çok alkış için değil milletin bekası için çalışıyoruz ve bu gayretimizi sürdüreceğiz.  Ziyaretlerimiz sürüyor. Bizler Gaziosmanpaşa’da ve İstanbul’da  zafere odaklı çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve buna da inanıyoruz. Astronotumuz Gezer Avcı’nın bu tarihi misyonu başarıyla gerçekleştirmesi için heyecanla beklemeye devam edeceğiz. İsrail ordusu, Gazze Şeridi’ne saldırılarını sınır boyunca çeşitli noktalarda konuşlu obüslerle karadan, savaş uçakları ve helikopterlerle de havadan sürdürüyor. Bir millet katlediliyor ve dünya sessiz. İstanbul vaatlerle yönetilmez. Ak Parti kadroları İstanbul sevdalısı ve yönetimine yeniden talip oldu. Hem ziyaretlerimize ve hem de toplantımıza katılımlarınız için teşekkür ederim.” Dedi.