Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Yusuf Polat, İstanbul ’u fetret devrinden hep beraber çıkaracağız

AK Parti Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “31 Mart 2024 yerel seçimleri, tıpkı 30 yıl önceki 1994 seçimleri gibi inşallah belediyecilikte yeni bir milat olacaktır.” Dedi.

AK Parti Mevlana Mahalle

 AK Parti Mevlana Mahalle Teşkilatı haftalık olağan toplantısını Başkan Yusuf Polat başkanlığında gerçekleştirdi. 

 

Toplantıya Mevlana Mahalle Teşkilat Başkanı Yusuf Polat, AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Ayşe Kayran, Halil Miroğlu, Gaziosmanpaşa belediye meclis üyesi İsmail Selalmaz, Mevlana mahalle  yönetim kurulu üyeleri ile Mevlana Gençlik Kolları ve Kadın Kolları başkanları katıldı. 

 

2024 seçimleri için “Yeniden İstanbul” programıyla seçim çalışmaları başladı. 

 

AK Parti Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “Mevlana toplantımız hayırlara vesile olsun. 2024 Türkiye yerel seçimleri, Türkiye’deki yerel yönetimlerin belirlenmesi için 31 Mart 2024 tarihinde yapılması beklenen yerel seçimlerdir. Seçim sonucunda belediye başkanı, büyükşehir belediye başkanı, belediye meclisi üyesi, il genel meclisi üyeleri, muhtarlar ve ihtiyar heyetleri belirlenecektir. 31 Mart 2024 yerel seçimleri, tıpkı 30 yıl önceki 1994 seçimleri gibi inşallah belediyecilikte yeni bir milat olacaktır. 94 ruhunu tekrar dirilterek, şehirlerimizin üzerine karabasan misali çöken fetret devrine hep birlikte son vereceğiz.” dedi.