Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Yusuf Polat, İsrail’in Gazze halkına bomba yağdırması insanlığın tahammül sınırını aştı

AK Parti Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “Terör Örgütü İsrail’in zulmü, bir milleti yok etmesi ve Filistin topraklarında yaşanan trajedi insanlığın tahammül sınırını aştı.” Dedi.

AK Parti Mevlana Mahalle

 AK Parti Mevlana Mahalle Teşkilatı haftalık olağan toplantısını Başkan Yusuf Polat başkanlığında gerçekleştirildi.
 

Toplantıya Mevlana Mahalle Teşkilat Başkanı Yusuf Polat, AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkan Yardımcısı Mekin Saldıran, İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Halil Miroğlu, Gaziosmanpaşa belediye meclis üyesi İsmail Selalmaz, Mevlana mahalle  yönetim kurulu üyeleri ile Mevlana Gençlik Kolları ve Kadın Kolları başkanları katıldı.
 

2024 seçimleri için “Yeniden İstanbul” programıyla seçim çalışmaları başladı.
 

AK Parti Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “ Toplantımız hayırlara vesile olsun. Başkanlarım  Mekin Saldıran ve Halil Miroğlu ilçe gündemini aktardı. Mahalle teşkilat mensuplarımıza sandık kurullarında görev alıp da seçimlerde gösterdikleri başarılı çalışmaları nedeniyle plaket verildi. Mevlana Mahallemizdeki diş hekimlerini ziyaret ettik. Gazze başta olmak üzere işgal edilmiş Filistin topraklarında yaşanan trajedi artık insanlığın tahammül sınırlarını aştı. Gazzelilerin sığındıkları hastaneleri, okulları, kampları, ibadethaneleri, kiliseleri İsrail acımasızca bombaladı. Bir topluluk yok oluyor.  Soykırım yapılıyor. Kardeşlerimiz şehit oluyor. İsrail’in Gazze’de 15 binden fazla sivili öldürmesine BM ajansları başta olmak üzere çok sayıda uluslararası kuruluştan her gün tepkiler geliyor. İsrail’in, abluka altındaki Gazze Şeridi’nde 7 Ekim’den bu yana süren yoğun bombardımanına dünyadan tepkiler artarak devam ederken İsrail’e geleneksel desteğini sürdüren Batı yönetimleri gerek kendi ülkeleri gerek dünyadan gelen eleştiriler karşısında insani söylemi artırmaya başladı. Geçici ateşkes İnşallah daim olur. Katılımlarınız için teşekkür ederim.“ dedi.