Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Yusuf Polat İsrail Uluslararası Ceza Mahkemesinde yargılanacak

AK Parti Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “Terör Örgütü İsrail, bir milleti topluca imha suçundan Uluslararası Ceza Mahkemesinde yargılanacak! ” Dedi.

AK Parti Mevlana Mahalle

 AK Parti Mevlana Mahalle Teşkilatı haftalık olağan toplantısını Başkan Yusuf Polat başkanlığında gerçekleştirildi. 

 İsrail, BM İnsan Hakları Şefi’nin ülkeye girişine izin vermedi

Toplantıya Mevlana Mahalle Teşkilat Başkanı Yusuf Polat, AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkan Yardımcısı Mekin Saldıran, İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Halil Miroğlu, Gaziosmanpaşa belediye meclis üyesi İsmail Selalmaz, Mevlana mahalle  yönetim kurulu üyeleri ile Mevlana Gençlik Kolları ve Kadın Kolları başkanları katıldı. 

 

2024 seçimleri için “Yeniden İstanbul” programıyla seçim çalışmaları başladı. 

 

AK Parti Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “ Toplantımız hayırlara vesile olsun. Başkanlarım  Mekin Saldıran ve Halil Miroğlu ilçe gündemini aktardı. Mahalle teşkilat mensuplarımıza seçimlerde gösterdikleri başarılı çalışmaları nedeniyle plaket verildi. UCM’de Filistinli mağdurları savunan Fransız avukat Gilles Devers, Anadolu Ajansının (AA) İsrail’in savaş suçlarını kanıtlayan fotoğrafları için “mükemmel belgeler” değerlendirmesinde bulundu. İsrail, bu kınamalara ve açıklamalara kulak asmadan maalesef zulmünü devam ettiriyor. Bir topluluk yok oluyor.  Soykırım yapılıyor. Kardeşlerimiz şehit oluyor. İsrail, kardeşlerimiz Filistinli Müslümanlara soykırım uyguluyor.  İsrail’in Gazze’de 11 binden fazla sivili öldürmesine BM ajansları başta olmak üzere çok sayıda uluslararası kuruluştan her gün tepkiler geliyor. İsrail’in, abluka altındaki Gazze Şeridi’nde 7 Ekim’den bu yana süren yoğun bombardımanına dünyadan tepkiler artarak devam ederken İsrail’e geleneksel desteğini sürdüren Batı yönetimleri gerek kendi ülkeleri gerek dünyadan gelen eleştiriler karşısında insani söylemi artırmaya başladı. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan 17 Kasım Cuma  günü Filistin gündemiyle Almanya’ya gidiyor. Katılımlarınız için teşekkür ederim.“ dedi.