Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Yusuf Polat, hiç kimse mağduriyet yaşamayacak

AK Parti Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “Çalışanından emeklisine hiç kimsenin mağduriyeti kalıcı olmayacak.” Dedi.

AK Parti Mevlana Mahalle

 AK Parti Mevlana Mahalle Teşkilatı haftalık olağan toplantısını Başkan Yusuf Polat başkanlığında gerçekleşti. 

 

Toplantıya Mevlana Mahalle Teşkilat Başkanı Yusuf Polat, AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe başkan yardımcısı İsmail İsmailoğlu,  AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Yönetim Kurulu Üyesi  Ayşe Kayran, Halil Miroğlu, Gaziosmanpaşa belediye meclis üyesi İsmail Selalmaz, Mevlana mahalle  yönetim kurulu üyeleri ile Mevlana Gençlik Kolları ve Kadın Kolları başkanları katıldı. 

 

2024 seçimleri için “Yeniden İstanbul” programıyla seçim çalışmaları başladı. 

 

AK Parti Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “Mevlana mahalle toplantımız hayırlara vesile olsun. AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe başkan yardımcısı İsmail İsmailoğlu başkanım toplantımıza katılım sağladı. Kendisine katılımları için teşekkür ederim. Mevlana’da ziyaretlerimiz devam ediyor. Teşkilatın Çanakkale ziyareti yarın başlıyor. Belediyemizin hizmetleri mahallemizde sürüyor. Zafere şimdiden başladık. Gayret bizden takdir Allah’ındır. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip  Erdoğan “Çalışanından emeklisine hiç kimsenin mağduriyetinin kalıcı olmasına rıza göstermeyiz.” diyerek   emeklilerimizi de mağdur etmez ve etmeyecek! Yaparsa AK Parti yapar! Biz böyle inandık. Millet böyle inanıyor. Varacağımız yer, hem bizlerin hem bizden sonraki nesillerin hayatlarında olumlu yönde asırlık değişimler göreceği bir yerdir. Yurt genelinde gün içerisinde sıcak hava dalgası etkili oldu. Bu  günlerde daha dikkatli olalım. Katılımlarınız için teşekkür ederim. ” Dedi.

Ne yaptığımızı biliyoruz. Niçin yaptığımızı biliyoruz. Nasıl yapacağımızı biliyoruz. Nereye gittiğimizi biliyoruz. Nereye ulaşacağımızı biliyoruz.