Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Yusuf Polat, her seçim bizim için bayram

AK Parti Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “Cumhur İttifakı adayı Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı kazandıracağız.” Dedi.

AK Parti Mevlana Mahalle

 AK Parti Mevlana Mahalle Teşkilatı haftalık olağan toplantısını yaptı.

Toplantıya Mevlana Mahalle Teşkilat Başkanı Yusuf Polat, AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Ayşe Kayran, Halil Miroğlu, Gaziosmanpaşa belediye meclis üyesi İsmail Selalmaz, Mevlana mahalle  yönetim kurulu üyeleri ile Mevlana Gençlik Kolları ve Kadın Kolları başkanları katıldı.

AK Parti Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “ Toplantımız hayırlara vesile olsun. 28 Mayıs oy verme gününe kadar  daha çok çalışacağız. 14 Mayıs seçimlerine verdikleri destek için teşkilatımızı, sandık kurullarını, Kadın Kolları, Gençlik Kollarımızı ve seçmenlerimizi kutluyorum. 14 Mayıs’ta başardık. Şimdi ise 28 Mayıs da yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçiminde oy oranını daha da yükselteceğiz. Durmak yok, yola devam! Türkiye Yüzyılı vizyonumuz doğrultusunda 28 Mayıs için bugünden itibaren çalışmalarımızı sürdürüyoruz. . 14 Mayıs seçiminde milletimizin demokrasimize yakışır bir şölen havası içinde oylarını huzur içerisinde kullandı. Sosyal medya mecralarından ve yabancı dergi kapakları üzerinden yapılan siyaset mühendisliklerine rağmen özgür iradesine sahip çıktı. 14 Mayıs seçimlerinin kazananı Türk demokrasisi ve Türk Milleti oldu. Milletimiz 27 milyon oyu geçerek 49,51 oy oranıyla Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a bir kez daha büyük bir destek verdi.   Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde de çoğunluğu Cumhur İttifakına verdi. 14 Mayıs’ta sandığa giderek, seçimlere katılım sağlayan Mevlanalılara teşekkür ederim. Önümüzde yepyeni bir seçim var. Her seçim kendi mecrasında geçerlidir. Bu seçime de öyle hazırlandık ve yoğun çalışmamız sonucu Mevlana da yine birinci parti olacağız ve Cumhur İttifakı adayı Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı kazandıracağız.” Dedi.