Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Yusuf Polat, her seçim bizim için bayram ola

AK Parti Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçim hazırlıklarına başladık.” Dedi.

AK Parti Mevlana Mahalle

 AK Parti Mevlana Mahalle Teşkilatı haftalık olağan toplantısını Başkan Yusuf Polat başkanlığında gerçekleştirdi.
 

Toplantıya Mevlana Mahalle Teşkilat Başkanı Yusuf Polat, AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Ayşe Kayran, Halil Miroğlu, Gaziosmanpaşa belediye meclis üyesi İsmail Selalmaz, Mevlana mahalle  yönetim kurulu üyeleri ile Mevlana Gençlik Kolları ve Kadın Kolları başkanları katıldı.

2024 seçimleri için “Yeniden İstanbul” programıyla seçim çalışmaları başladı.

AK Parti Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “Mevlana toplantımız hayırlara vesile olsun. 2024 Türkiye yerel seçimleri, Türkiye’deki yerel yönetimlerin belirlenmesi için 31 Mart 2024 tarihinde yapılması beklenen yerel seçimlerdir. AK Parti’nin belediyecilikte markalaşmasında emeği bulunan ve yerel yönetimler konusundaki tecrübesiyle öne çıkan isimler konusunda çalışmalar yapıldığı ve bu isimlere teklifte bulunulacağı vurgulandı. AK Parti’de Mart 2024 yerel seçim için adaylık başvurularının kasım ayının ilk haftası, temayül yoklamalarının ise kasım ayının ikinci haftası yapılması planlanıyor. Aday tanıtım ve beyanname toplantısının da ocak ayı sonunda beraber yapılacağı belirtiliyor. ” dedi.

KAMUOYUNUN DİKKATİNE;

AK Parti Gaziosmanpaşa Kurucu İlçe Gençlik Kolları Başkanı  görevinde bulundum. Yalan, iftira ve algı söylemlerinde bulunan malum şahıs kendisini kurucu olarak tanıtıp asılsız ve mesnetsiz açıklamalarda bulunan bu iftiracıyı kınıyorum. Vermiş olduğu sokak röportajında, AK Parti Hükümetlerimizi  eleştiren açıklamalar yapan bu şahıs, ne 30 kişilik AK Parti “Gaziosmanpaşa Kurucular Kurulu” ve de Gençlik Kolları Kurucular “ Kurulu listesinde vardı. Ne de  kurucu mahalle başkanları ile yönetimlerinde vardı. Kamuoyuna saygıyla arz olunur.

 

AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı

         Fatih Aydemir