Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Yusuf Polat, Fetih kutlamaları ve temel atma törenine İstanbullular davetli

Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “Millet İttifakı içerisinde yer alan altılı benzemezler İstanbullulara yapılacak “Millet Bahçesi’ni” engellemek istiyor. “dedi.

Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf

 AK Parti Mevlana Mahalle Teşkilatı haftalık olağan toplantısını yaptı.

Toplantıya Mevlana Mahalle Teşkilat Başkanı Yusuf Polat, AK Parti Gaziosmanpa ilçe yönetim kurulu üyeleri  Abdulkerim Terkin, Süleyman Ersal, Mevlana Mahalle yönetim kurulu üyeleri ile Mevlana Gençlik Kolları ve Kadın Kolları başkanları katıldı.Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “Cumhurbaşkanımız, Reisimizin söylediği gibi “İstedik ki farklı bir kutlama olsun. Bu şehri ezanla namazla buluşan Fatih Sultan Mehmet Han’dır. Bu şehri Müslümanlıkla buluşturan Fatih’in ordusudur. Biz Fatih Sultan Han’dan razıyız yarabbi. O aziz şehitlerden sen de razı ol yarabbi. O güzel ordudan sen de razı ol Allah’ım. Köhne bir devri medeniyetle buluşturan Sultan Fatih’ten sen de razı ol yarabbi. İstanbul’un her karışı sadece şehit kanları ile değil bedenleri ile doludur. Hem Fethi kutlayacağız. Hemde Millet Bahçesinin ağaç dikme ve temel atma törenini gerçekleştireceğiz. İstanbnulluları 29 Mayıs Pazar günü Atatürk Havalimanı “Millet Bahçesine” bekliyorum. Millet İttifakı içerisinde yer alan altılı benzemezler İstanbullulara yapılacak Millet Bahçesini engellemek istiyor. Çünkü emir aldıkları öyle istiyor.” 

Başkan Yusuf Polat sözlerini şöyle sürdürdü ” Biz milletimizle başaracağız.”Mevlana Mahalle teşkilatı ve AK davaya gönül verenlerle birlikte  29 Mayıs Pazar günü temeli atalıcak “Millet Bahçesi” için orada olacağız.” dedi.