Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Yusuf Polat, Dünya Beşten Büyük

AK Parti Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “Mevlana Teşkilatı olarak Farika Kitaplı Kahve 2’nin açılışında olacağız.” dedi.

AK Parti Mevlana Mahalle

 AK Parti Mevlana Mahalle Teşkilatı haftalık olağan toplantısını Başkan Yusuf Polat başkanlığında gerçekleştirdi. 

Toplantıya Mevlana Mahalle Teşkilat Başkanı Yusuf Polat, AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanlığı yönetim kurulu üyesi Halil Miroğlu, Gaziosmanpaşa belediye meclis üyesi İsmail Selalmaz, Mevlana mahalle  yönetim kurulu üyeleri ile Mevlana Gençlik Kolları ve Kadın Kolları başkanları katıldı.

 

2024 seçimleri için “Yeniden İstanbul” programıyla seçim çalışmaları başladı.

 

AK Parti Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “Mevlana Mahalle Teşkilat toplantımız hayırlara vesile olsun. Islak imzalı üye çalışmalarımız sürüyor. Belediyemizin mahallemize yaptığı hizmet ve eserler için komşularımız memnuniyetlerini bildirdi. İsmail Selalmaz  meclis üyem belediyemiz çalışmaları hakkında bilgilendirmelerde bulundu. TBMM Başkanımız  Numan Kurtulmuş Farika Kitaplı Kahve 2’nin kütüphanenin  22 Eylül Cuma saat 14:00’da açılışını yapacak. Mevlana Teşkilatı olarak orada olacaz.Türkiye’nin yeni yüz yılına yönelik hedefleri büyük! Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip  Erdoğan, Birleşmiş Milletler (BM) 78. Genel Kurulu için bulunduğu New York’ta devlet ve hükümet başkanlarıyla görüştü. Şaşırmadık! Yine “Dünya Beşten Büyük” gerçeğini dillendirdi. Saha çalışmalarımız başladı. Durmak Yok Yola Devam! Seçim çalışmalarını yeni bir formatta devam ettireceğiz. Katılımlarınız için teşekkür ederim.” dedi