Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Yusuf Polat, deprem zedeler çadırlardan konteyner kentlere geçmeye başladı

Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “Deprem zedeler geçici konteyner kentlerden TOKİ tarafından inşasına başlanan kalıcı konutlarına bir yıl sonra taşınacaklar.” dedi.

Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf

 AK Parti Mevlana Mahalle Teşkilatı haftalık olağan toplantısını yaptı.

 

Toplantıya Mevlana Mahalle Teşkilat Başkanı Yusuf Polat, AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Halil Miroğlu, Gaziosmanpaşa belediye meclis üyesi İsmail Selalmaz, Mevlana mahalle  yönetim kurulu üyeleri ile Mevlana Gençlik Kolları ve Kadın Kolları başkanları katıldı.

 

Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “Kahramanmaraş merkezli asrın felaketinden en fazla etkilenen illerde ve  Adıyaman’da da deprem yaraları sarılmaya devam ediyor. Depremzedelere  24 saat boyunca yiyecek, içecek ve barınma ihtiyaçları karşılanıyor.  Gaziosmanpaşa belediyesi ve AK Parti ilçe başkanlığı Kahramanmaraş Onikişubat ilçesinde deprem zedelerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere orada binbir çeşit mağazası açtı. Deprem zedeler çadırlardan Konteynerlere yerleşmeye başladı. Gaziosmanpaşa Belediyesi ve AK Parti İlçe teşkilat kademeleri Kahramanmaraş Onikişubat ilçesinde deprem zedelere hizmetlerini sürdürüyor. AK Partinin seçim gündemi deprem zedelerin yaralarını sarmak. Hükümetimizin, Devletimizin ve Cumhur İttifakanın derdide hedefide Deprem zede kardeşlerimizi geçici konteynerlerden TOKİ tarafından inşasına başlanan kalıcı evlerine taşınmalarını gerçekleştirmektir. Mevlana Mahalle toplantımız hayırlara vesile olsun. Katılımlarınız  ve önerileriniz için teşekkür ederim.” Dedi.