Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Yusuf Polat: Bu partinin bir eri olarak çalışmak da büyük bir şereftir

AK Parti Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “AK Parti olarak yola çok daha güçlü bir şekilde devam etmekte kararlıyız.” Dedi.

AK Parti Mevlana Mahalle

“AK Parti belediyeleri milletimize eser yaptı ve hizmet etti.”

 

Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız  Dünya Lideri Recep Tayyip Erdoğan “AK Parti’nin siyaset tasavvurunda görev ve sorumluluk almak kadar, gerektiğinde tüm rütbelerden azade bir şekilde, bu partinin bir eri olarak çalışmak da büyük bir şereftir.”

AK Parti Mevlana Mahalle Teşkilatı haftalık olağan toplantısını gerçekleştirdi.

 

Toplantıya Mevlana Mahalle Teşkilat Başkanı Yusuf Polat, Gaziosmanpaşa Belediye meclis üyesi ve encümeni İsmail Selalmaz, AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Kaya, Mevlana mahalle  yönetim kurulu üyeleri, Mevlana Gençlik Kolları ve Kadın Kolları başkanları katıldı.

 

AK Parti Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “Kırarak, dökerek, dağıtarak değil, tam tersine toparlayarak, birleştirerek, bütünleştirerek, kucaklayarak ilerleyeceğiz. Saflarımızı genişletecek, sıklaştıracak, partimizi daha da büyütmenin gayretinde olacağız. Toplumumuzun farklı kesimleriyle gönül köprülerimizi sağlam tutmayı sürdüreceğiz. Seçim gündemini  hep birlikte istişare ettik. Eksikliklerimiz varsa hatalarımızı da düzelteceğiz. Sandığa gitmeyen ve boş kullanan AK Parti seçmenlerine ziyaretlerimiz başladı. Seçmenlerin mesajını aldık ve gereği için çalışmalarımız sürüyor . AK Parti belediyeciliğinin yokluğunu  seçmenler kısa sürede görecek. Biz hep seçmenlerimizin emrinde olmaya devam edeceğiz. Komşularımız ile barış yapmaya kararlıyız. AK Partili küskünlerin davası ile bütünleşme zamanı geldi. 31 Mart Yerel Seçimlerinde seçmenlerimizin uyarılarını aldık kabul ettik! Seçmenimiz ne derse kabulümüz. Eksiklik, hata varsa  biz de! emeklimize de, piyasa fiyatlarından rahatsızlık duyan seçmenlerimizi memnun edeceğiz. Toplantımız hayırlara vesile olsun. Ziyaretlerimiz daha güçlü hız kesmeden sürecek. Öne çıkan aşağıdaki hususları  istişare ettik. Uluslararası yatırımcıların odağı Türkiye üzerine yönelmeye devam ediyor. Ekonomi yönetimince atılan adımlar ve Orta Vadeli Program (OVP) hedeflerine olan bağlılığın devam etmesiyle Türkiye ekonomisine ilişkin belirsizlikler azalırken, Türk lirası (TL) varlıklara olan ilgi de artıyor. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız  Dünya Lideri Recep Tayyip Erdoğan son sözü söyledi. “Biz bitti demeden bu iş burada bitmez. “dedi.