Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Yusuf Polat, 5. nesil savaş uçağımız semalarda!

AK Parti Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “Mevlana’da bir günde bin yüz elli bir komşuya ziyaret gerçekleştirdik.” Dedi.

AK Parti Mevlana Mahalle

AK Parti Mevlana Mahalle Teşkilatı haftalık olağan toplantısını gerçekleştirdi.

 

Toplantıya Mevlana Mahalle Teşkilat Başkanı Yusuf Polat, AK Parti İlçe Yönetim kurulu üyesi Halil Miroğlu, Gaziosmanpaşa belediyesi meclis üyesi İsmail Selalmaz, Ercan Eser, Naciye Yıldız, Mevlana mahalle  yönetim kurulu üyeleri, Mevlana Gençlik Kolları ve Kadın Kolları başkanları ile sandık kurulları katıldı.

 

2024 seçimleri için “Yeniden İstanbul” programıyla seçim çalışmaları başladı. BİDAHA Gaziosmanpaşa ve YENİDEN İstanbul

 

AK Parti Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “ Toplantımız hayırlara vesile olsun. Ziyaretlerimiz sürüyor. Pazar günü farklı ekiplerle bin yüz elli bir haneye ziyaret gerçekleştirdik. Cumhur İttifakı belediye meclis listemiz belli oldu. Hayırlı olsun. Bizler Gaziosmanpaşa’da ve İstanbul’da  zafere odaklı çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve buna da inanıyoruz. BİDAHA Gaziosmanpaşa ve YENİDEN İstanbul  zaferi için Mevlana teşkilatı üzerine düşen çalışmaları yapıyor. İstikbal göklerde! Türkiye’nin 5. nesil Kaan savaş uçağı havalandı. Yüzyılın hedefleri arasına girdi. İsrail ordusu, Gazze Şeridi’ne saldırılarını sınır boyunca çeşitli noktalarda konuşlu obüslerle karadan, savaş uçakları ve helikopterlerle de havadan sürdürüyor. İsrail mezalimi sürüyor. Bir millet katlediliyor ve dünya sessiz. İstanbul vaatlerle yönetilmez. AK Parti kadroları İstanbul sevdalısı ve yönetimine yeniden talip oldu. Hem ziyaretlerimize ve hem de toplantımıza katılımlarınız için teşekkür ederim.” Dedi.

 

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Türkiye, kendi 5. nesil savaş uçağını üretme yolunda çok kritik bir eşiği daha geride bıraktı. Bugün milli muharip uçağımız KAAN ilk uçuşunu başarıyla gerçekleştirdi.”