Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Yusuf Polat, Başkan Usta ve Murat Kurum’la Yeniden İstanbul

AK Parti Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “İBB Başkan adayı Murat Kurum Yeniden İstanbul projelerini Gaziosmanpaşa’da açıkladı.” Dedi.

AK Parti Mevlana Mahalle

AK Parti Mevlana Mahalle Teşkilatı haftalık olağan toplantısını gerçekleştirdi.

 

Toplantıya Mevlana Mahalle Teşkilat Başkanı Yusuf Polat, Gaziosmanpaşa belediyesi meclis üyesi İsmail Selalmaz, Mevlana mahalle  yönetim kurulu üyeleri ile Mevlana Gençlik Kolları ve Kadın Kolları başkanları ile sandık kurulları katıldı.

 

2024 seçimleri için “Yeniden İstanbul” programıyla seçim çalışmaları başladı. BİDAHA Gaziosmanpaşa ve YENİDEN İstanbul

 

AK Parti Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “ Toplantımız hayırlara vesile olsun. Mevlana Mahalle SKM Başkanlığına Mehmet Toprak getirildi. Ziyaretlerimiz sürüyor. Bizler Gaziosmanpaşa’da ve İstanbul’da  zafere odaklı çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve buna da inanıyoruz. Pazar Saat 14’de Mevlana’da büyük buluşma başlıyor. İBB Başkan adayı Murat Kurum Yeniden İstanbul projelerini Gaziosmanpaşa’da açıkladı. İlçe Başkanımız Fatih Aydemir’in  selamlarını iletiyorum. BİDAHA Gaziosmanpaşa ve YENİDEN İstanbul  zaferi için Mevlana’ya çadır kurun dedi. İsrail ordusu, Gazze Şeridi’ne saldırılarını sınır boyunca çeşitli noktalarda konuşlu obüslerle karadan, savaş uçakları ve helikopterlerle de havadan sürdürüyor. Bir millet katlediliyor ve dünya sessiz. İstanbul vaatlerle yönetilmez. AK Parti kadroları İstanbul sevdalısı ve yönetimine yeniden talip oldu. Hem ziyaretlerimize ve hem de toplantımıza katılımlarınız için teşekkür ederim.” Dedi.