Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Yusuf Polat, Ankara’da Büyük Buluşma

AK Parti Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “AK Parti Gaziosmanpaşa teşkilat kademeleri olarak! Partimizin Büyük Kongresi için Ankara yollarında olacağız.” dedi.

AK Parti Mevlana Mahalle

 AK Parti Mevlana Mahalle Teşkilatı haftalık olağan toplantısını Başkan Yusuf Polat başkanlığında yapıldı.

 7 Ekim günü gerçekleşecek 4. Olağanüstü Kongremiz Ankara’da

Toplantıya Mevlana Mahalle Teşkilat Başkanı Yusuf Polat, AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanlığı yönetim kurulu üyesi Gülsüm Şahin, Mevlana mahalle  yönetim kurulu üyeleri ile Mevlana Gençlik Kolları ve Kadın Kolları başkanları katıldı.

2024 seçimleri için “Yeniden İstanbul” programıyla seçim çalışmaları başladı.

AK Parti Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “Mevlana Mahalle Teşkilat toplantımız hayırlara vesile olsun. Gülsüm Şahin  başkanım ilçe gündemini sizlere açıklayacak. Islak imzalı üye çalışmalarımız sürüyor. 06 Ekim AK Parti’nin Büyük Kongresi için Ankara yollarında olacağız. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Büyük Kongre’de partimizin  hem seçimlerin yapılacağı hem de Cumhuriyet’in 100’üncü yılına denk gelen 2023 dönemine ilişkin vizyonunu açıklayacak. 2023 seçimlerinin “işaret fişeğinin” de bu kongrede atılacağı bildirildi. Türkiye’nin yeni yüz yılına yönelik hedefleri büyük! Saha çalışmalarımız başladı. Durmak Yok Yola Devam! Seçim çalışmalarını yeni bir formatta devam ettireceğiz. Katılımlarınız için teşekkür ederim.” dedi