Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Başkan Yusuf Polat, AK Parti teşkilatları deprem bölgesinde

Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “ AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanımız Fatih Aydemir ve teşkilat mensupları Kahramanmaraş’ta” dedi.

Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf

 AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir ve teşkilat mensupları Kahramanmaraş Onikişubat ilçesinde deprem zedelerin yaralarını sarmaya devam ediyor.

AK Parti Mevlana Mahalle Teşkilatı haftalık olağan toplantısını yaptı.

Toplantıya Mevlana Mahalle Teşkilat Başkanı Yusuf Polat, AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Ayşe Kayran, Halil Miroğlu, Mevlana mahalle  yönetim kurulu üyeleri ile Mevlana Gençlik Kolları ve Kadın Kolları başkanları katıldı.

Mevlana Mahalle Başkanı Yusuf Polat “Kahramanmaraş merkezli asrın felaketinden en fazla etkilenen illerden Adıyaman’da deprem yaraları sarılmaya devam ediyor. Bir Adıyamanlı olarak gittim ve gördüm. Bununla birlikte yurtiçi ve yurtdışından çok sayıda bölgeye yardımlar sürüyor.  Hükümetimiz ve devlet orada! AK Parti, 2023’ün Haziran ayında yapılması planlanan seçimlerine dönük hazırlıklara hız verdi. Seçimler için yol haritasını çıkartan AK Parti, sahada çalışmalara başladı. . AK Parti, seçim çalışmalarına hız vererek, izleyeceği yol haritasını belirledi. Bu doğrultuda sahaya inen AK Parti teşkilatları, her bölgede kapı kapı dolaşarak sorunları dinliyor, tüm bu çalışmalar ise ilçe başkanlığımız tarafından haftalık olarak raporlanıyor. AK Parti, 2023 seçimi yaklaşırken çalışma temposunu her geçen gün biraz daha yükseltiyoruz. Tüm bu veriler ışığında bir yol haritası oluşturan AK Parti’nin çalışmalarına, belediye başkanımız Hasan Tahsin Usta  ilçe başkanımız Fatih Aydemir öncülük ediyor. Çalışmalarımızı  kararsızlara ulaşıp sorunlarını çözmek için de bir çalışma başlattık. Sahadaki seçim çalışmalarında hem çözüm önerileri hem de beklentiler listeliyoruz. İlçe başkanlığımıza rapor ediyoruz. Deprem şehitlerimize rahmet, yaralılarımıza Allah’tan şifa diliyoruz. Mevlana mahalle toplantımız hayırlara vesile olsun. Katılımlarınız için teşekkür ederim. Yaparsa yine AK Parti yapar! “ dedi.